Durex prezervatyvai 

 • 0.85 Yra sandėlyje
 • 0.76 Yra sandėlyje
 • 0.56 Yra sandėlyje

  0.56 €
  Yra sandėlyje
 • 0.38 Yra sandėlyje

  0.38 €
  Yra sandėlyje
 • 0.38 Yra sandėlyje

  0.38 €
  Yra sandėlyje
 • 0.35 Yra sandėlyje

  0.35 €
  Yra sandėlyje
 • 0.47 Yra sandėlyje

  Durex Thin Feel prezervatyvai pagaminti iš plonesnio latekso nei įprastai gaminami sargiai. Tai yra plonesni prezervatyvai, kuriuos Durex latekso sienelės storis sudaro 0,55 mm pločio.

  0.47 €
  Yra sandėlyje
 • 12.97 Yra sandėlyje

  Durex Intense Orgasmic prezervatyvai išorėje turintys specialiai išdėstytas briaunas (bangeles) bei iškilusius taškelius kurie stimuliuoja moters jautriausius taškus. Taipogi jie yra sutepti "Durex Desirex" geliu kuris papildomai stimuliuoja bei padeda greičiau patirti orgazmą. 

  12.97 €
  Yra sandėlyje
 • 8.99 Yra sandėlyje

  Durex Etended Pleasure (Performa) prezervatyvai specialiai sukurti taip, kad atitolintų ejakuliaciją. Jeigu turite bėdų su per greitu sėklos išsiveržimu, tai šie prezervatyvai kaip tik tai ko ieškojote. 

  8.99 €
  Yra sandėlyje
 • 7.99 Yra sandėlyje

  Durex Pleasure Me 12 vnt. dėžutė - stimuliuojantys prezervatyvai kurių prezervatyvo išorėje yra išdėstyti taškeliai bei bangelės. Nelygumai papildomai stimuliuoja moters jautrias vietas ir dėl to moteris greičiau susijaudina bei patiria daugiau malonių pojūčių.

  7.99 €
  Yra sandėlyje
 • 13.49 Yra sandėlyje

  Durex Real Feel prezervatyvai yra pagaminti iš "Poliizopreno"techniškai pažangios, ne latekso medžiagos, kuri yra klinikinių tyrimų patvirtinta, kad suteikia didesnį pojūtį.  

  13.49 €
  Yra sandėlyje
 • 6.99 Yra sandėlyje

  Durex Extra Safe 10 vnt. dėžutė - prezervatyvai pagaminti iš specialiai tvirtesnio latekso, kad būtų užtikrintas maksimalus saugumas. Prezervatyvo sienėls storis 0,075 mm.

  6.99 €
  Yra sandėlyje
 • 7.89 Yra sandėlyje

  Durex Mutual Climax 10 vnt. dėžutė - prezervatyvai yra sukurti abiems partneriams. Prezervatyvo viduje esantis lubrikanta savo sudėtyje turintis 5% benzokaino atitolina sėklos išsiveržimą. O prezervatyvo išorėje esantys nelygumai (grioveliai bei spuogeliai) stimuliuoja moters intymias vietas. Jų pagalba moterys greičiau patiria orgazmą.

  7.89 €
  Yra sandėlyje
 • 18.99 Yra sandėlyje

  Prezervatyvai Durex Fun Mix 40 vnt. tai keturių skirtingų durex prezervatyvų rinkinys, kuriame rasite plonus, papildomai lubrikuotus, braškėmis kvepiančius bei stimuliuojančius prezervatyvus. Populiariausi Durex sargiai FUN MIX rinkinyje!

  18.99 €
  Yra sandėlyje
 • 12.49 Yra sandėlyje

  Durex Performax Intense prezervatyvai sukurti padėti abiems partneriams patirti orgazmą kartu. Vyrams specialus lubrikantas atitolins sėklos išsiveržimą, na o moterims nelygus prezervatyvo paviršius stipriau stimuliuos jautrias vietas, taip padės grečiau pasiekti orgazmą. Ar gali būti kas nors geriau?

  12.49 €
  Yra sandėlyje
 • 17.89 Yra sandėlyje

  Durex Intense prezervatyvai sukurti ne vien tik apsisaugoti nuo neplanuoto nėštumo, plintančių ligų, bet ir tam kad suteiktų daugiau malonumo. Sutepti orgazminiu geliu, kuris suteiks stipresnius pojūčius bei padės pasiekti viršūnę!

  17.89 €
  Yra sandėlyje
Rodoma 17 - 32 iš 41 dalykų

Durex prezervatyvai patys garsiausi ir populiariausi prezervatyvai visame pasaulyje. Prezervatyvai buvo pradėti gaminti dar 1992 metais ir nuo to laiko sumušė visus perkamumo rekordus. Kompanija prezervatyvų gamyboje naudoja tik aukščiausios kokybės žaliavas ir ypatingai daug dėmesio skiria prezervatyvų testavimui. Durex garsėja savo aukštais ko...

Durex prezervatyvai patys garsiausi ir populiariausi prezervatyvai visame pasaulyje. Prezervatyvai buvo pradėti gaminti dar 1992 metais ir nuo to laiko sumušė visus perkamumo rekordus. Kompanija prezervatyvų gamyboje naudoja tik aukščiausios kokybės žaliavas ir ypatingai daug dėmesio skiria prezervatyvų testavimui. Durex garsėja savo aukštais kokybės standartais – jei vienas mėginys nepraeina testų, visa prezervatyvų partija nepatenka į rinką. Durex kompanijai svarbu ne tik saugumas, bet ir abipusis malonumas. Sargiai gaminami iš itin plono ir tvirto latekso, todėl nesumažėja stimuliacija ir malonumas. Be to, Durex buvo pirmoji kompanija, sukūrusi prezervatyvų liniją vyrams, kuriems svarbus ir moters orgazmas. Šie prezervatyvai prilėtina ejakuliaciją ir labiau stimuliuoja partnerę. Durex prezervatyvai internetu, lyginant su prekybos centrais ar vaistinėmis, yra pigesnis ir praktiškesnis pasirinkimas, nes Durex sargių kaina yra patrauklesnė piniginei, siūlomas didesnis prezervatyvų asortimentas ir garantuojamas visiškas konfidencialumas. Mūsų elektroninėje parduotuvėje Durex prezervatyvai pigiau kainuoja, tačiau yra originalūs ir patikimi, juos gauname tiesiogiai iš gamintojo, todėl savo klientams galime pasiūlyti geresnes kainas, platų asortimentą ir prezervatyvų rinkinius, kurie padės išmėginti skirtingų rūšių prezervatyvus. Pigūs Durex prezervatyvai – malonumas ir kūnui, ir piniginei.

Daugiau