Prezervatyvai internetu

Prezervatyvai – tai patikimiausia apsauga nuo lytiniu keliu plintančių ligų ir nepageidaujamo nėštumo. Nors šią kontraceptinę priemonę galima įsigyti bet kurioje parduotuvėje ir vaistinėje, jie dažnai perkami internetu. Tai patogu

dėl daugelio priežasčių, be to, daugelis pirkėjų vis dažniau įsitikina, kad taip galima nemažai sutaupyti.

Kodėl prezervatyvai internetu pigiau?

 • Įprastai fizinėse parduotuvėse prezervatyvai parduodami pakuotėse mažiausiai po tris vienetus. Jų kainos dažniausiai svyruoja nuo 3 iki 5 eurų. Į šią sumą taip pat įeina ir pakuotės kaina, taigi vien dėl to sumokate daugiau. Perkant prezervatyvus internetu, Jūs gaunate prekę supakuotą į originalią folinę pakuotę be papildomos kartoninės dėžutės. Tai reiškia, kad vieneto kaina sumažėja, o Jūs galite įsigyti Jums reikalingą kiekį sargių pigiau.
 • Perkant šias kontraceptines priemones internetu sutaupoma ir dėl didesnio kiekio sumažėjusios kainos. Perkami prezervatyvai internetu didesniais kiekiais kainuoja pigiau, taigi jų įsigyti galima iškart daugiau ir vėliau ilgą laiką nesirūpinti šių apsaugos priemonių atsargomis. Pavyzdžiui, kartą per pusę metų pirkti 50 vienetų už mažesnę kainą be papildomos pakuotės apsimoka labiau nei pirkti pakuotę po 3 vienetus kiekvieną savaitę.
 • Taip pat prezervatyvai internetu pigiau dar ir dėl to, kad jų prekybai nereikalinga fizinė parduotuvė. Pardavinėjant šias priemones elektroninėje svetainėje sutaupomi pardavimo vietos kaštai, taigi pirkėjams siūloma tokia pat kokybiška, tik pigesnė prekė.

Kodėl daugelis perka prezervatyvus internetu?

 • Internetu įsigyjant tokias kontraceptines priemones, kaip prezervatyvai, užtikrinamas konfidencialumas. Tai reiškia, kad kuklesnis pirkėjas jausis smagiau tai pirkdamas ne viešai.
 • Dar vienas argumentas, kodėl verta pirkti prezervatyvus internetu – atsiranda galimybė susikomplektuoti tokį rinkinį, kokio nori pats klientas. Rinktis galima iš kelių skirtingų rūšių. Perkant pakuotėmis fizinėje parduotuvėje tai padaryti sudėtingiau ir atsieina net kelis kartus brangiau.

Asortimentas

Internetinėje parduotuvėje prezervatyvai.com galite rasti platų įvairiausių prezervatyvų asortimentą, todėl rasite tai, kas patiks abiem – tiek vyrui, tiek moteriai. Juk kai prezervatyvai internetu pigiau ir nusipirkti jų galima daugiau, intymiems malonumams reikėtų ištarti „Taip!” dar dažniau.

Nebijokite maišyti kelių skirtingų variantų tarpusavyje, taip susidarant individualų rinkinį bet kokiai nuotaikai.

 • Tie, kas ieško įprastų prezervatyvų, garantuojančių saugumą, siūlome rinktis standartinio storio. Tai būtų 0,07-0,09 mm storiu pasižymintys prezervatyvai;
 • Tiems, kuriems svarbūs ypatingi pojūčiai, rekomenduojame rinktis plonesnius 0,04-0,06 mm storio sargius;
 • Analiniam seksui rekomenduojame rinktis storesnius ir specialiai šiam sekso tipui skirtus prezervatyvus (storis turėtų būti šiek tiek didesnis nei standartinis);
 • Malonumui sustiprinti – gruoblėti, nelygaus paviršiaus prezervatyvai;
 • Kvapais ir skoniais praturtinti prezervatyvai nudžiugins mėgstančius oralinį seksą ar pasiilgus neįprastų pojūčių;
 • Alergiškiems lateksui galima rasti ir prezervatyvus be šios medžiagos.

Pirkinys atkeliaus į Jūsų namus ar pasirinktą pašto skyrių saugioje pakuotėje, garantuojančioje Jūsų konfidencialumą. Prezervatyvai internetu pigiau ir patogiau – įsitikinkite patys!