Billy Boy prezervatyvai 

 • 0.49 Yra sandėlyje

  Ploniausi prezervatyvai iš Billy Boy sargių kolekcijos.

  0.49 €
  Yra sandėlyje
 • 0.79 Yra sandėlyje

  Billy Boy Endurance prezervatyvai sukurti specialiai tiems vyrams, kurie kenčia nuo per greitos ejakuliacijos ir negali kontroliuoti sėklos išsiveržimo.

  0.79 €
  Yra sandėlyje
 • 0.49 Yra sandėlyje

  Billy Boy Dotted prezervatyvai nelygiu paviršiumi, kad stipriau stimuliuotų moters jautrius intymius taškus. Prezervatyvo išorėje esantys spuogeliai padidiną trintį bei padeda greičiau pasiekti orgazmą.

  0.49 €
  Yra sandėlyje
 • 0.49 Yra sandėlyje

  Billy Boy Extra Lubricated prezervatyvai  sutepti papildomu lubrikanto kiekiu, kad būtų maloniau bei saugiau. Ypatingai šie prezervatyvai tinka, jeigu jaučiamas natūralios drėgmės trūkumas.

  0.49 €
  Yra sandėlyje
 • 0.49 Yra sandėlyje

  0.49 €
  Yra sandėlyje
 • 0.51 Yra sandėlyje

  0.51 €
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų
Billy Boy prezervatyvai

Žaismingi ir pigūs Billy Boy prezervatyvai dar 1990 metais buvo pradėti gaminti Vokietijoje. Iki šiol Billy Boy sargiai yra laikomi pačiais populiariausiais prezervatyvais Vokietijoje! Aukščiausios kokybės vokiški standartai ir atsakingas požiūris į apsisaugojimo priemones padėjo kompanijai sukurti plonus ir tvirtus latekso prezervatyvus, kurie ...

Žaismingi ir pigūs Billy Boy prezervatyvai dar 1990 metais buvo pradėti gaminti Vokietijoje. Iki šiol Billy Boy sargiai yra laikomi pačiais populiariausiais prezervatyvais Vokietijoje! Aukščiausios kokybės vokiški standartai ir atsakingas požiūris į apsisaugojimo priemones padėjo kompanijai sukurti plonus ir tvirtus latekso prezervatyvus, kurie nesumažina malonumo lytinio akto metu ir efektyviai apsaugo nuo neplanuoto nėštumo ar lytiniu keliu plintančių ligų. Lyginant su kitų garsių prezervatyvų gamintojų produkcija, Billy Boy prezervatyvai pigiau kainuoja, tačiau yra patikimi bei saugūs, kaip ir vokiški automobiliai. Billy Boy prezervatyvai internetu – tai puikus kainos ir kokybės santykis. Mes prekiaujame tik originalia produkcija, kurią gauname iš gamintojo, todėl galime pasiūlyti kokybiškus ir patikimus sargius už žemesnę kainą. Puiki Billy Boy prezervatyvų kaina, patogus atsiskaitymas, greitas pristatymas ir visiškas konfidencialumas garantuojamas.

Daugiau