Prezervatyvų naudojimo instrukcija

Vyriško prezervatyvo naudojimo instrukcija

Vyriškas prezervatyvas yra vienas iš paprasčiausių ir efektyviausių būdų apsaugoti save nuo lytiniu keliu plintančių ligų ir nenumatytos nėštumo. Norint užtikrinti saugų seksualinį gyvenimą, svarbu žinoti, kaip tinkamai naudoti prezervatyvą. Vyriško prezervatyvo naudojimo instrukcijoje pateikiami pagrindiniai, svarbiausi punktai, kaip naudoti prezervatyvą ir pasiruošti saugiam seksui.

  1. Pasirinkite tinkamą dydžio prezervatyvą

Prieš naudodami prezervatyvą, svarbu pasirinkti tinkamą dydžio sargį. Prezervatyvai gali skirtis savo dydžiu, todėl prieš pasirinkdami rekomenduojame atsižvelgti į varpos ilgį ir plotį. Didesnės varpos reikalauja didesnio prezervatyvo, o mažesnės varpos tinka mažesnio dydžio prezervatyvui. Jei nesate tikri dėl dydžio, pasirinkite standartinio dydžio prezervatyvą ir išbandykite kelis produktus, kad rastumėte sau tinkamiausią. Atminkite, kad tinkamo dydžio pasirinkimas, ne tik sumažina prezervayvo plyšimo galimybę, bet ir suteikia daugiau malonių pojūčių.

  1. Atidarykite prezervatyvą teisingai

Prieš naudojant prezervatyvą, atidarykite pakuotę atsargiai ir patikrinkite, kad prezervatyvas nebuvo pažeistas ar nepasibaigęs prezervatyvo galiojimas. Atidarydami prezervatyvą, pasirinkite saugią vietą, kur turite nuplėšti atidarymo vietą. Atkreipkite dėmesį, kad negalite naudoti aštrių daiktų, kad atidarytumėte prezervatyvo pakuotę, kadangi tai gali jį pažeisti.

  1. Tiksliai užsidėkite prezervatyvą

Tinkamai užsidėję prezervatyvą ir pasirinkię tinkamą prezervatyvo dydį, galite sumažinti riziką, kad litinio akto metu jis nuslys arba kad jūs ar jūsų partnerė nejaus diskomforto. Prieš užsidėdami prezervatyvą, patikrinkite, kad jis nesugadintas, yra teisingo dydžio ir užmovus jame nėra palikta oro. Maunantis prezervatyvą ant varpos galvutės, suspauskite spenelį, kad užmautumėte jį ir nepaliktumėte oro. Svarbu užtikrinti, kad prezervatyvas būtų prigludęs prie varpos.

 
  1. Naudojimo metu stebėkite prezervatyvą

Lytinių santykių metu, jei naudojate prezervatyvą, svarbu stebėti jį, kad būtumėte tikri, jog jis nenuslydo ar nesuplyšo. Labai svarbu naudojant prezervatyvą, kad būtų pakankamas natūralus vaginos drėgnumas. Jeigu jūs ar jūsų partnerė jaučia išsausėjimą, naudokite lubrikantą. Lubrikanto naudojimas, ženkliai sumažina prezervattyvo plyšimo tikimybę.

  1. Naudodami sargius, svarbu naudoti tik vieną apsaugos priemonę. Kartu naudoti kelis prezervatyvus arba kartoti jų naudojimą yra nepageidaujama ir gali sumažinti apsaugos efektyvumą. Be to, tai padidina prezervatyvo plyšimo riziką.
  1. Naudokite tik originalius prezervatyvus

Pirkdami prezervatyvą, patikrinkite, kad tai būtų originalus produktas. Esant neoriginaliam produktui, prezervatyvas gali būti silpnos kokybės, jo dydis gali būti netinkamas arba jame gali būti pažeidimų. Todėl, norint užtikrinti efektyvią apsaugą, rekomenduojama naudoti tik patikrintus ir originalius prezervatyvus.

Vyriškas prezervatyvas yra paprastas, bet veiksmingas būdas užtikrinti saugų lytinį gyvenimą. Laikantis aukščiau išvardintų patarimų, galite būti tikri, kad apsaugosite save bei savo partnerį nuo lytiniu keliu plintančių ligų ir neplanuoto nėštumo.

Prezervatyvo uždėjimas

   
Pirmas žingsnis

Prezervatyvas turi būti užmautas tik tuomet kai varpa yra pilnoje ar dalinėje erekcijoje bei prieš lytinį kontaktą tarp partneriu.

Antras žingsnis

Atsargiai atplėšk prezervatyvo pakelį. Nepamiršk, kad prezervatyvai pagaminti iš plono latekso ir lengvai gali būti pradrėkstas aštriais daiktais – nagais, papuošalais, dantimis ar segtuku.

Trečias žingsnis

Dėl prezervatyve užsilikusio oro jis gali plyšti, todėl suspauskite prezervatyvo galvutę tarp pirštų ir palikite šiek tiek vietos viršūnėlėje.

Ketvirtas žingsnisPridėkite prezervatyvą ant varpos viršūnės ir užvyniokite jį per visą varpos ilgį. Įsitikinkite, kad prezervatyvą užsidėjote ne išvirkščią – prezervatyvas turi lengvai užsivynioti.

 

Jūs pasiruošę! Įsitikinkite, kad visu sueities metu prezervatyvas yra savo vietoje. Jei jis bent kiek nusivyniojo – užvyniokite jį atgal. Jei prezervatyvas nusmuko, jo nebenaudokite – užsimaukite naują.

Penktas žingsnis

Po ejakuliacijos arba iškart nustojus mylėtis ištraukite varpą kol ji dar erekcijos būsenoje prilaikydami prezervatyvą, kad šis nenusmuktų. Nusiimkite prezervatyvą tik iki galo ištraukę varpą.
Šeštas žingsnis

Parodyk koks esi šaunus teisingai išmesdamas prezervatyvą. Suvyniok jį į popierinę servetėlę ar nosinaitę ir išmesk į šiukšliadėžę. Jokiu būdu nemesk jo į klozetą ar, jei nuskilo pasimylėti gan viešoje vietelėje, ant žemės!

 

 

Moteriško prezervatyvo uždėjimas

   
Pirmas žingsnis

Atplėškite prezervatyvo pakelį, prieš tai patikrinę galiojimo datą. Plėškite viršutiniame dešiniajame kampe. Būkite atsargūs, kad nepažeistumėte prezervatyvo.

Antras žingsnis

Išorinis žiedas, kuris yra didesnis, apgaubia vaginą išorėje. Mažesnis vidinis žiedas, kuris yra uždaras, įstumiamas į vaginą. Jis palaiko prezervatyvą viduje.

Trečias žingsniSuspauskite uždarą vidinį žiedą pirštais taip, kad jis įgytų pailgą ir siaurą formą (taip kaip parodyta paveikslėlyje).

Ketvirtas žingsnis
Pasirinkite jums tinkamą ir patogią padėtį prezervatyvo įdėjimui.
Penktas žingsnis
Švelniai įstumkite suspaustą uždarą vidinį žiedą į vaginą.
Šeštas žingsnis Įkišę pirštą į prezervatyvą, įstumkite kaip galite giliau. Išorinis žiedas turi likti vaginos išorėje. Patikrinkite ar prezervatyvas nėra susisukęs. Būkite atsargūs, kad jo nepažeistumėte.
Septintas žingsnis Jei atlikote visus punktus teisingai, jūsų moteriškas prezervatyvas jau paruoštas naudojimui.
Aštuntas žingsnis Lytinio akto metu, ranka nukreipkite partnerio varpą į išorinį žiedą. Įsitikinkite, kad varpa įėjo teisingai ir ji yra prezervatyvo viduje.
Devintas žingsnis Norėdami išimti moterišką prezervatyvą, paėmę už išorinio žiedo susukite jį kelis kartus ir atsargiai ištraukite iš vaginos.
Dešimtas žingsnis Susukite prezervatyvą į pakelį ar servetėlę ir išmeskite į šiukšliadėžę. Jokiu būdu nemeskite prezervatyvo į klozetą ar kur papuola.