Prezervatyvo uždėjimas

Pirmas žingsnis

Prezervatyvas turi būti užmautas tik tuomet kai varpa yra pilnoje ar dalinėje erekcijoje bei prieš lytinį kontaktą tarp partneriu.

Antras žingsnis

Atsargiai atplėšk prezervatyvo pakelį. Nepamiršk, kad prezervatyvai pagaminti iš plono latekso ir lengvai gali būti pradrėkstas aštriais daiktais – nagais, papuošalais, dantimis ar segtuku.

Trečias žingsnis

Dėl prezervatyve užsilikusio oro jis gali plyšti, todėl suspauskite prezervatyvo galvutę tarp pirštų ir palikite šiek tiek vietos viršūnėlėje.

Ketvirtas žingsnisPridėkite prezervatyvą ant varpos viršūnės ir užvyniokite jį per visą varpos ilgį. Įsitikinkite, kad prezervatyvą užsidėjote ne išvirkščią – prezervatyvas turi lengvai užsivynioti.

Jūs pasiruošę! Įsitikinkite, kad visu sueities metu prezervatyvas yra savo vietoje. Jei jis bent kiek nusivyniojo – užvyniokite jį atgal. Jei prezervatyvas nusmuko, jo nebenaudokite – užsimaukite naują.

Penktas žingsnis

Po ejakuliacijos arba iškart nustojus mylėtis ištraukite varpą kol ji dar erekcijos būsenoje prilaikydami prezervatyvą, kad šis nenusmuktų. Nusiimkite prezervatyvą tik iki galo ištraukę varpą.
Šeštas žingsnis

Parodyk koks esi šaunus teisingai išmesdamas prezervatyvą. Suvyniok jį į popierinę servetėlę ar nosinaitę ir išmesk į šiukšliadėžę. Jokiu būdu nemesk jo į klozetą ar, jei nuskilo pasimylėti gan viešoje vietelėje, ant žemės!

Moteriško prezervatyvo uždėjimas

Pirmas žingsnis

Atplėškite prezervatyvo pakelį, prieš tai patikrinę galiojimo datą. Plėškite viršutiniame dešiniajame kampe. Būkite atsargūs, kad nepažeistumėte prezervatyvo.

Antras žingsnis

Išorinis žiedas, kuris yra didesnis, apgaubia vaginą išorėje. Mažesnis vidinis žiedas, kuris yra uždaras, įstumiamas į vaginą. Jis palaiko prezervatyvą viduje.

Trečias žingsniSuspauskite uždarą vidinį žiedą pirštais taip, kad jis įgytų pailgą ir siaurą formą (taip kaip parodyta paveikslėlyje).

Ketvirtas žingsnis
Pasirinkite jums tinkamą ir patogią padėtį prezervatyvo įdėjimui.
Penktas žingsnis
Švelniai įstumkite suspaustą uždarą vidinį žiedą į vaginą.
Šeštas žingsnisĮkišę pirštą į prezervatyvą, įstumkite kaip galite giliau. Išorinis žiedas turi likti vaginos išorėje. Patikrinkite ar prezervatyvas nėra susisukęs. Būkite atsargūs, kad jo nepažeistumėte.
Septintas žingsnisJei atlikote visus punktus teisingai, jūsų moteriškas prezervatyvas jau paruoštas naudojimui.
Aštuntas žingsnisLytinio akto metu, ranka nukreipkite partnerio varpą į išorinį žiedą. Įsitikinkite, kad varpa įėjo teisingai ir ji yra prezervatyvo viduje.
Devintas žingsnisNorėdami išimti moterišką prezervatyvą, paėmę už išorinio žiedo susukite jį kelis kartus ir atsargiai ištraukite iš vaginos.
Dešimtas žingsnisSusukite prezervatyvą į pakelį ar servetėlę ir išmeskite į šiukšliadėžę. Jokiu būdu nemeskite prezervatyvo į klozetą ar kur papuola.