Durex Elite prezervatyvai

Durex Elite kaina:

€ 0,43

Kiekis 30 50 70
Kaina € 0,41 € 0,40 € 0,39
100 150
€ 0,38 € 0,37

Perkant didesnius prezervatyvų kiekius (kurie parduodami vienetais be pakuočių), vieneto kaina mažėja perkant didesnį kiekį (žr. lentelėje). Kuo didesnį kiekį perkate, tuo vieneto kaina yra mažesnė! Tad pirkdami didesnį kiekį nemažai sutaupysite.


Durex Elite – patys perkamiausi garsiosios kompanijos prezervatyvai pasaulyje. Vos tik pasirodę rinkoje jie iš karto tapo vienais populiariausių ir mėgstamiausių prezervatyvų daugelyje šalių. Būtent šie sargiai, lyginant su įprastais, yra net 21 proc. plonesni, jų storis vos 0,055 mm, todėl lytinio akto metu visiškai nesumažėja patiriamas malonumas. Be to, didesniam jautrumui įtakos turi ir tai, kad prezervatyvai ties galvute yra šiek tiek plonesni bei papildomai sutepti švelniu lubrikantu, kuris gerina slydimą ir labiau stimuliuoja. Jie taip pat gaminami iš tvirto latekso, todėl pasižymi aukštais patikimumo bei saugumo rodikliais. Perkant pas mus, Durex Elite prezervatyvai pigiau kainuoja nei vaistinėse ar intymių prekių parduotuvėse. Kodėl? Nes mes prekiaujame tik originalia produkcija, kurią gauname tiesiai iš gamintojo konkurencingomis kainomis. Patraukli Durex Elite sargių kaina, itin aukšta kokybė, greitas bei patogus pristatymas ir visiškas konfidencialumas garantuoja nepamirštamus potyrius miegamajame. Pigūs Durex Elite prezervatyvai internetu – išmintingas pasirinkimas taupantiems savo laiką ir pinigus.

Kaip jau ir daugelis pastebėjote, kad visi Durex prezervatyvai yra naujuose įpakavimuose. Durex kompanija atnaujino prezervatyvų įpakavimus. Tiek pačios dėžutės, tiek ir patys prezervatyvai yra įpakuoti naujuose įpakavimuose. Visi Durex prezervatyvai pagaminti nuo 2021 ir kurių galiojimas ne trumpesnis nei 2025 nuo šiol bus naujose pakuotėse. Durex Elite prezervatyvai, nuo šiol bus raudoname įpakavime. Greitu laiku visos parduotuvės ir vaistinės atnaujins Durex asortimentą naujuose įpakavimuose. Seno tipo įpakavimus galite rasti tik jei prezervatyvai pagaminti iki 2020 metų.

Papildoma informacija:

  • Prezervatyvai yra originalūs, supakuoti nereklaminėse pakuotėse, bei parduodami vienetais.
  • Prezervatyvai pagaminti iš latekso ir sutepti švelniu lubrikantu.
  • Laikyti sausoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, ne didesnėje nei 25 laipsnių temperatūroje.
  • Naudokite tik vandens pagrindu pagamintus lubrikantus arba pritaikytus prezervatyvams. 
  • Prezervatyvų naudojimo instrukcija.

Specifikacija


Storis: 0,07 mm
Ilgis: 205 mm
Plotis: 63-52-56 mm (galvutė - vidurys - pagrindas)
Pagaminta iš: Latekso
Spalva: Skaidri
Kvapas: Bekvapis
Sertifikatai: CE, ISO 4074
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Parduodama:: Vienetais
Prekės ženklas: Durex gamintojo prekės

Durex Elite prezervatyvai Atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės