Prekių prezervatyvų pristatymas.

Užsakymai priimami 7 dienas per savaitę ir įvykdomi per 1-2 darbo dienas. 95% siuntų klientus pasiekia jau sekančią darbo dieną iki 13:00

Konfidencialumas:

Prekes siunčiame saugiose pakuotėse, kad prekės būtų apsaugotos nuo pažeidimų, o siuntėjo informacijoje nurodome tik įmonės pavadinimą ir adresą (UAB Deimisa), kad būtų užtikrintas pirkėjo konfidencialumas. Jokių įmonės logotipų ar kitų užrašų ant pakuotės nėra, kad būtų apsaugotas pirkėjo konfidencialumas.

Prezervatyvų įpakavimas bei siuntimas

Prekės pristatomos:

  • "LP Express" terminalais:

Prekės pristatomos per 1-2 darbo dienas (įskaitant šeštadienius) ir saugomos 3 dienas. Pristatymo kaina 1.19 euro. Jeigu prekių krepšelis viršys 25 eurų ribą, prekes pristatysime nemokamai! Jeigu užsakymą atliksite bei apmokėsite iki 15:00 prekes jums pristatysime jau sekančią dieną!

  • "DPD" terminalais:

Prekės pristatomos per 1-2 darbo dienas (įskaitant šeštadienius) ir saugomos 3 dienas. Pristatymo kaina 1.19 euro. Jeigu prekių krepšelis viršys 25 eurų ribą, prekes pristatysime nemokamai! Jeigu užsakymą atliksite bei apmokėsite iki 15:00 prekes jums pristatysime jau sekančią dieną!

  • "Omniva" paštomatais:

Prekės pristatomos per 1-3 darbo dienas (įskaitant šeštadienius) ir saugomos 7 dienas. Pristatymo kaina tik 1,67 euro. Jeigu užsakymą atliksite bei apmokėsite iki 15:00 prekes jums pristatysime jau sekančią dieną!

  •  Kurjeriu į namus:

Pageidaujantiems siuntinį gauti į jūsų nurodytą adresą kiek įmanoma greičiau, rekomenduojame naudotis mūsų partnerio "LP Express" teikiamomis kurjerio paslaugomis. Pristatymas 1-2 darbo dienos. Pristatymo kaina 2.49 euro.

  • AB Lietuvos paštu:

Siekiant užtikrinti, kad visos prekių siuntos pasiekų adresatus, prekės siunčiamos tik registruotu prioritetiniu paštu ir pristatomos per 1-3 darbo dienas nuo išsiuntimo dienos. Pateikus prekes į paštą, visiems pirkėjams per 24 val. yra išsiunčiamas pašto suteiktas siuntinio sekimo kodas. Siunčiant prekes registruotu paštu negarantuojame, kad jos bus užneštos į namus, dažniausiai jas tenka atsiimti pašto skyriuje, bet tai priklauso nuo kiekvieno pašto skyriaus individualiai. Pristatymo kaina 1,39 euro. Tačiau jei užsisakysite prekių daugiau nei už 17 eurų, tuomet prekes išsiūsim NEMOKAMAI!

DĖMESIO! Nenorintiems, kad užsakymas nebūtų pristatytas į namus, galime išsiųsti siuntą "IKI Pareikalavimo" Tuomet siuntą privalėsite atsiimti iš artimiausio pašto skyriaus. Siunčiant "Iki pareikalavimo", paštas nepristato informacinio lapelio apie atėjusį siuntinį, tad turite nueiti į paštą su asmens dokumentu ir nurodyti, kad laukiat siuntos "iki pareikalavimo".

  • Tarptautiniu oro paštu - 3,99 € (Siuntinys bus pristatytas vietiniu registruotu paštu į bet kurią Europos šalį per 3-10 darbo dienų.)
  • Autobusų stoties skubių siuntų skyrius - 4,99 eur (Prekės pristatomos tą pačią dieną į bet kurį Lietuvos ,miestą, kelių valandų bėgyje. Jei autobuso nėra į jūsų miesto stotį, tuomet siuntos pristatymas nukeliamas sekančiai dienai.)
  • Atsiėmimas Vilniaus parduotuvėje - 0.00 euro. (Prekes galėsite atsiimti NEMOKAMAI iškart Prezervatyvai.com prezervatyvų parduotuvėje Vilniuje Savanorių pr. 59. Dirbame I-V: 10-18:30 val.)

Jei turite papildomų klausimų - mielai atsakysime!


info@prezervatyvai.com

+370 676 311 88