Analiniai lubrikantai 

Rodoma 1 - 8 iš 8 dalykų
Analiniai lubrikantai

Analinis seksas specialaus pasiruošimo reikalaujantis mylėjimo būdas, kuriam būtina naudoti specialiai analiniam seksui sukurtus lubrikantus bei įsiskverbti padėsiančius analinius purškiklius. Klausiate kuom skiriasi analiniai lubrikantai nuo įprastų vaginaliniam seksui skirtų lubrikantų? Analiniam seksui skirti gaminiai yra praturtinti įsiskver...

Analinis seksas specialaus pasiruošimo reikalaujantis mylėjimo būdas, kuriam būtina naudoti specialiai analiniam seksui sukurtus lubrikantus bei įsiskverbti padėsiančius analinius purškiklius. Klausiate kuom skiriasi analiniai lubrikantai nuo įprastų vaginaliniam seksui skirtų lubrikantų? Analiniam seksui skirti gaminiai yra praturtinti įsiskverbimą palengvinančiais bei odą puoselėjančiais ekstraktais. Jie ne tik kad neleis pažeisti jūsų jautrios odos analinėje srityje, bet ir suteiks jei elastingumo bei švelnumo.

 Šioje analinių prekių kategorijoje rasite ne tik lubrikantų, bet ir analinių purškiklių, kurie ne tik padės labiau jums bei jūsų odai atsipalaiduoti bei pasiruošti maloniam analiniam seksui, bet ir nuskausmins ar nujautrins jei to jums reikės. Analiniai lubrikantai kaip ir įprasti lubrikantai yra gaminami vandens arba silikono pagrindu. Jeigu vaginaliniai lubrikantai jų dauguma gaminami vandens pagrindu, tai analiniai lubrikantai dažniausiai yra sukurti silikono pagrindu. Silikonas suteikia švelnesnį, slidesnį, bei ilgaamžiškesnį slydimą kurio taip reikia užsiimant analiniu seksu.

Analinių lubrikantų kaina

Lubrikantai skirti analiniam seksui yra šiek tiek brangesni nei įprasti lubrikantai, nes jie yra labiau koncentruoti nes reikia išgauti maksimalų slydimą. Jų kaina priklauso nuo to ar tai vandens ar silikono pagrindu pagamintas lubrikantas, taipogi nuo pakuotės tūrio bei gamintojo. Įprastai analinių lubrikantų pakuočių tūris siekia nuo 20 ml iki 100 ml.  Geros kokybės  analinio lubrikanto buteliuką galite įsigyti nuo 5 eurų, o 100 ml pakuočių kaina nuo 7 ir 20 eurų. Aukščiausios kokybės analiniai lubrikantai gali kainuoti ir iki 30 eurų.

Analiniai lubrikantai internetu pigiau elektroninėje parduotuvėje Prezervatyvai.com

Jeigu nusprendėte išbandyti analinį seksą ir norite patirti vien tik malonius pojūčius, tai visada pradėkite nuo kokybiško analinio lubrikanto ar analinio purškiklio. Jie ne tik padės įsiskverbti be skausmo, bet ir apsaugos jūsų jautrią odą nuo pažeidimų. Daugelis porų vengia analinio sekso, nes jų pirma patirtis būna skausminga ar kitaip nemaloni. Mūsų parduotuvės asortimente rasite žinomiausių analinių lubrikantų gamintojus, tokius kaip Pjur, Aquaglide, Bioglide, Boys Own. Pasiūlisime įvairiausių talpų pakuotes, nuo mėginių iki didžiausių talpų kas leis jums išbandyti bei sutaupyti!

Daugiau