Durex Pleasure Me 12 vnt. prezervatyvai

Durex Pleasure Me 12 vnt. kaina:

€ 6,99

Durex Pleasure Me 12 vnt. prezervatyvų dėžutė - idealus pasirinkimas tiems, kurie nori savo partnerei suteikti nepamirštamas malonumo akimirkas ir padėti lengviau pasiekti galingą orgazmą. Šie prezervatyvai yra gaminami su specialiais iškilusiais ranteliais bei taškeliais, išdėstytais per visą prezervatyvo pagrindą, todėl stimuliuojama ne tik makštis, bet ir klitorius. Tai pirmieji sargiai pasaulyje, skirti užtikrinti didesnį ir moters, ir vyro malonumą, kadangi yra gaminami specialios formos, kuri nesumažina jautrumo. Be to, šiuos prezervatyvus lengviau užsimauti, jų nepažeidžiant. Sargių gamyboje naudojamas itin tvirtas ir plonas lateksas, todėl jų saugumo bei patikimo rodikliai labai aukšti.

Durex Pleasure Me 12 vnt. kaina

Puiki Durex Pleasure Me prezervatyvų kaina ir aukšta kokybė – maksimalus malonumas be jokių pasekmių. Norite šiek tiek sutaupyti? Perkant mūsų elektroninėje parduotuvėje Durex Pleasure Me prezervatyvai pigiau kainuoja, nes visas originalias prekes gauname tiesiai iš gamintojo, todėl savo klientams galime pasiūlyti piniginei draugiškesnes kainas. Pigūs Durex Pleasuremax prezervatyvai internetu – tai greitas ir patogus pristatymas iki pat namų durų, visiškas konfidencialumas ir puikus kainos bei kokybės santykis.

Papildoma informacija apie Durex Pleasure Me 12 vnt.

  • Prezervatyvai yra originalūs, supakuoti reklaminėse 12 vnt. pakuotėse.
  • Laikyti sausoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, ne didesnėje nei 25 laipsnių temperatūroje.
  • Naudokite tik vandens pagrindu pagamintus lubrikantus arba pritaikytus prezervatyvams. 
  • Prezervatyvų naudojimo instrukcija.

Specifikacija


Storis: 0,07
Ilgis: 205
Plotis: 56
Pagaminta iš: Latekso
EAN kodas: 5038483193051
Sertifikatai: CE, ISO 4074
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Parduodama:: dėžutėse po 12 vnt
Prekės ženklas: Durex gamintojo prekės

Durex Pleasure Me 12 vnt. prezervatyvai Atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės