Durex Surprise Me 40 vnt. rinkinys prezervatyvai

Durex Surprise Me 40 vnt. rinkinys kaina:

€ 22,89

Durex Surprise Me 40 vnt. prezervatyvų dėžutė - šis prezervatyvų rinkinys yra puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina ne tik aukštą saugumo lygį, bet ir nori atrasti įvairius pojūčius intymiose akimirkose. Šis rinkinys susideda iš 4 skirtingų prezervatyvų rūšių, ir suteikia galimybę įvairovei ir neprilygstamam patogumui.

Pagrindinės Durex Surprise Me 40 savybės:

  • Aukštos kokybės medžiaga: Durex prezervatyvai gaminami iš aukštos kokybės latekso arba poliizopreno, užtikrinančių patogumą ir saugumą. Jie yra dermatologiškai patikrinti ir atitinka griežtus standartus.

  • Saugus naudojimas: Durex Surprise Me 40 prezervatyvai užtikrina higienišką ir saugų naudojimą. Jie taip pat yra lengvai naudojami, suteikiant patogumą ir pasitikėjimą.

  • Eksperimentuokite ir mėgaukitės įvairove: šis rinkinys leis Jums eksperimentuoti ir mėgautis įvairiais pojūčiais, suteikiant galimybę praturtinti Jūsų intymias akimirkas.

Durex Surprise Me 40 prezervatyvų rinkinys yra puikus būdas įtraukti įvairovę ir naujoves į Jūsų intymų gyvenimą. Suteikite sau galimybę išbandyti įvairius prezervatyvus ir atraskite tai, kas Jums patinka labiausiai!

Durex Surprise Me 40 vnt. prezervatyvų rinkinį sudaro:

  • 10 x Durex Feel Thin ploni prezervatyvai
  • 10 x Briaunuoti prezervatyvai („Durex Arouse Me“)
  • 10 x Stimuliuojantys prezervatyvai („Durex Pleasure Me“)
  • 10 x Durex Extra Safe ypatingai saugūs prezervatyvai

Specifikacija


Storis: 0,05-0,09
Ilgis: 205
Plotis: 54-56
Pagaminta iš: Latekso
EAN kodas: 5900627095661
Sertifikatai: CE, ISO 4074
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Parduodama:: dėžutėse po 40 vnt
Prekės ženklas: Durex gamintojo prekės

Durex Surprise Me 40 vnt. rinkinys prezervatyvai Atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės