Nėštumo testai 

Rodoma 1 - 8 iš 8 dalykų
Nėštumo testai

Lytiniai santykiai – malonus dalykas. Tačiau kartais jie nesibaigia tik rytine kava, kadangi netinkamai pasinaudojus prezervatyvu gali tekti įsigyti nėštumo testą. Mūsų parduodami nėštumo testai yra aukščiausios kokybės, tik Europos gamintojų ir parodo rezultatą jau po poros savaičių, tad jeigu norite būti tikra, ar malonumas nesibaigė naujos gyvybės užsimezgimu – įsigykite kokybiškus nėštumo testus.

Mūsų siūlo nėštumo testai yra visiškai originalūs, kokybiški ir atitinka aukščiausius reikalavimus. Labai tiksliai parodydami rezultatus jie padės įvertinti tolimesnius jūsų žingsnius. Jeigu norite gauti kuo tikslesnį rezultatą – rekomenduojame nėštumo testą naudoti ryte. Siekdami užtikrinti visapusišką konfidencialumą pristatysime testą visiškai konfidencialioje pakuotėje Jums patogiu metu ir Jums patogioje vietoje.

Nėštumo testas jau po kelių minučių parodys tikslų rezultatą. Jeigu jis yra teigiamas – kuo greičiau kreipkitės į gydytoją. Jeigu neigiamas – pasirūpinkite papildoma apsauga ir įsigykite malonumą suteikiančių prezervatyvų.

Daugiau