Analiniai žaislai 

Rodoma 1 - 16 iš 91 dalykų
Analiniai žaislai

Analinis seksas daugeliui porų yra dar neatrastas pasaulis, kuris kelia tikrai labai daug magiškumo, tad norisi jį išbandyti. Dažniausiai pabandžius norisi kartoti vėl ir vėl, kadangi pamatoma, kad analinio sekso žaidimai suteikia tokių pojūčių, kurie iki šiol dar niekada nebuvo juntami. Žinoma, puikus pasirinkimas ir papildomai naudojamos priemonės analiniam seksui, kurias galite rasti pas mus. Esame tikri, kad atrasite savyje tokią aistrą apie kurią niekada neteko pagalvoti.

Prekės analiniam seksui yra labai įvairios

Pas mus galite rasti labai platų prekių pasirinkimą analiniam seksui. Jos padės Jums patirti kuo daugiau neatrastų potyrių ir tuo pačiu džiaugtis malonumais, kurie neturi pabaigos. Tai ir analiniai kamščiai, kurie palengvina šio tipo sekso malonumus, ir analiniai kamuoliukai, kurie stimuliuoja. Svarbu pabrėžti, kad žaisliukai tinka ir homoseksualioms poroms. Jos dažnai renkasi dildo arba vibratorius, papildomai siūlomi labai įvairūs lubrikantai. Svarbiausia rasti tai, kas Jums teikia malonumus ir tuo pačiu svarbu nebijoti išbandyti. Tai leis atrasti naujas patirtis.

Analinio sekso malonumas

Jeigu norite kad analinis seksas Jums keltų tik pačias geriausias emocijas – tokiu atveju mėgautis siūlome tiek su atitinkamais žaisliukais, tiek su partneriu, kuris leis Jums patirti kuo daugiau malonumo. Peržiūrėkite mūsų katalogą ir įsigykite tokias prekes, kurios padės savyje atrasti visiškai net Jums pačiam  nežinomą žmogų. Štai ką gali aistrą. Pasiekite jos kuo daugiau.

Analiniai žaislai internetu

Mūsų parduotuvėje Prezervatyvai.com rasite labai platų analiniam seksui skirtų prekių prekių pasirinkimą. Analiniai žaislai, analiniai kaiščiai, analiniai karoliukai ir vibratoriai paįvairins jūsų intymius santykius. Analiniai žaislai internetu išmintinga pasirinkimas nes, prekes jums pristatys konfidencialioj pakuotėje, tad bus užtikrintas jūsų konfidencialumas. Taipogi užtikriname kad bet kurią prekę įsigysite pigiau nei bet kurioje kitoje lietuviškoje parduotuvėje. Visada siūlome žemiausias kainas ir ypatingai greitą pristatymą. Analiniam seksui skirtas prekes pristatome į bet kurį Lietuvos kampelį vos per 1 dieną! Jeigu yra pageidavimas pristatysime ir tą pačią dieną.

Daugiau