Atsiskaitymo būdai

Duomenų saugumą užtikriname pažangiausiomis interneto technologijomis. Jūsų el. paštas ir visi kiti duomenys naudojami tik sklandžiam prekių pristatymui, jų niekada niekam neatskleidžiame ir nenaudojame kitiems tikslams.

Už prekes galima atsiskaityti šiais būdais:

  • Banko pavedimu į Swedbank ar SEB banko sąskaitas - visus duomenis, reikalingus atsiskaitymui įvykdyti, matysite pateikę užsakymą ir gausite elektroniniu paštu su užsakymo patvirtinimu;

  • PayPal - apmokėjimas per vieną populiariausių pasaulio atsisikaitymo sistemų.

  • Paysera - galimybė atsiskaityti per Lietuvos komercinių bankų el. bankininkystės sistemas, Maxima kasose, "Lietuvos spauda" ar "Rkiosk" kioskuose, Webmoney sistema.

  • Grynaisiais pinigais - kurjeriui pristatant prekes arba atsiimant užsakytas prekes "DPD, LPexpress ar OMNIVA" paštomate arba jas atsiimdami tiesiogiai iš parduotuvės esančios Vilniuje Gedimino pr. 45

Prezervatyvai.com prekiauja tik originaliais, sertifikuotais prezervatyvais ir lubrikantais. Visos mūsų parduodamos prekės yra originalios, sertifikuotos bei pažymėtos CE žymomis, patvirtinančiomis atitikimą Europos Sąjungos medicinos prietaisų saugumo reikalavimams. Prekes importuojame tiesiogiai iš gamintojų arba jų oficialų tiekėjų.

Užsakymai, kurių statusas "Laukiama apmokėjimo" paruošiami ir išsiunčiami tik gavus apmokėjimą.

Jei turite papildomų klausimų - mielai atsakysime!
info@prezervatyvai.com