Durex Performax Intense prezervatyvai

Durex Performax Intense kaina:

€ 0,80

Durex Performax Intense (Mutual Pleasure) prezervatyvai tobulai subalansuoti jo ir jos orgazmui. Prezervatyvai turi iškilusius randelius ir taškelius, kurie papildomai stimuliuoja moters klitorių ir kitas karščiausias ir jautriausias vietas bei padeda greičiau pasiekti galingą orgazmą. Iš vidaus sargiai sutepti 5 proc. benzokaino tepalu, kuris atitolina vyro erekciją ir pailgina lytinį aktą iki 10–30  min. Benzokaino tepalas – saugus ir dermatologų patikrintas anestetikas, neturintis įtakos prezervatyvų kokybei, todėl dažnai yra naudojamas prezervatyvų ir uždelsėjų gamyboje. Benzokainas tik labai retais atvejais gali sukelti tokius nemalonius trumpalaikius pojūčius kaip paraudimas bei padidėjęs jautrumas. Šie prezervatyvai – puikus pasirinkimas ir tiems vyrams, kurie kenčia nuo priešlaikinės ir ankstyvos ejakuliacijos.

Durex Performax Intense prezervatyvų kaina

Durex Performax Intense prezervatyvai pigiau kainuoja mūsų elektroninėje parduotuvėje, lyginant su vaistinėmis ar sekso prekių parduotuvėmis, nes visus originalius produktus konkurencingomis kainomis įsigyjame tiesiai iš gamintojo, todėl pigūs Durex Performax Intense prezervatyvai internetu – sumanus pasirinkimas taupantiems savo laiką ir pinigus. Greitas pristatymas į namus ar į artimiausią pašto skyrių, visiškas konfidencialumas ir patraukli originalių Durex Mutual Pleasure sargių kaina, – viskas įskaičiuota, perkant prezervatyvus internetu. Dar kitaip yra vadinami Mutual Pleasure.

Papildoma informacija apie Durex Performax Intense prezervatyvus:

  • Prezervatyvai yra originalūs, supakuoti nereklaminėse pakuotėse ir parduodami vienetais.
  • Laikyti sausoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, ne didesnėje nei 25 laipsnių temperatūroje.
  • Naudokite tik vandens pagrindu pagamintus lubrikantus arba pritaikytus prezervatyvams. 
  • Prezervatyvų naudojimo instrukcija.

Specifikacija


Storis: 0,07 mm
Ilgis: 205 mm
Plotis: 56 mm
Pagaminta iš: Latekso
Sertifikatai: CE, ISO 4074
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Parduodama:: Vienetais
Prekės ženklas: Durex gamintojo prekės

Durex Performax Intense prezervatyvai Atsiliepimai ir įvertinimai


Gediminas
2024-02-18 18:13

Inga
2024-02-10 14:07

Viktorija
2024-02-09 04:57

Sigitas
2024-02-05 15:12

Loreta
2024-01-27 17:43

Giedrė
2023-12-29 13:52

Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės