Bathmate Hydromax 7 Blue

Rekomendacijos: 7
99.99 su PVM

Apie prekę

Bathmate Hydromax 7 penio pompane tik didesniems malonumams, tačiau taip pat ir didesniems peniams, kurie Jūsų laukia pradėjus reguliariai naudoti šią priemonę. „Bathmate Hydromax7“ penio pompa gali būti naudojama kiekvieną dieną. Tai yra visiškai saugus pasirinkimas vyrams, kurie nori vonioje atrasti daugiau pojūčių ir tuo pačiu vėliau jais pasidalinti su partnere. „Bathmate Hydromax 7“ – penio pompa Jūsų malonumui.

Itin švelnus ir efektyvus „Bathmate Hydromax7“ penio pompa rankiniam naudojimui vonioje arba duše. Šiltas vanduo padidina kraujotaką, o vakuumas - 0,55 baro, padidina gebėjimą sukelti erekciją, taip pat ištvermę ir jautrumą. Reguliariai naudojant, tai gali būti naudinga visam varpos padidėjimui. Jis turi būti naudojamas tik 15 minučių per dieną. Turi apie 35% daugiau galios nei kitos „Hydro“ penio pompos.

„Bathmate“ penio pompos yra skirtos naudoti vonioje arba duše, siūlančios patogų ir efektyvų būdą naudotis savo vyriškumu. Kasdieninis naudojimas skatina natūralų varpos augimą. Varpos pompa „Bathmate Hydromax7“ yra puikus pasirinkimas vyrams, norintiems pailginti varpą ir padidinti ištvermę.

Šis „Bathmate Hydromax7“ yra didesnis nei „Bathmate Hydro7“ ir turi minkštą sandariklį bei pilną atraminį komforto žiedą. Penio pompa sukurta visiškam patogumui, o tekstūruotos vakuuminio vamzdžio detalės leidžia lengviau valdyti dėl puikaus sukibimo.

Ši penio pompa tinka vyranms kurių varpos ilgis erekcijos  metu yra nuo 13 iki 18 cm., o apimtis iki 4,8 cm.

Charakteristikos

Prekės ženklasBathmate
Manufacturer