Bathmate Hydroxtreme 7 Penis Pump X30

Bathmate Hydroxtreme 7 Penis Pump X30 kaina:

€ 199,95

Bathmate HydroXtreme 7 Penis Pump X30 - naujos kartos penio pompa, skirta padėti vyrams pasiekti geresnius rezultatus jų lytiniame gyvenime. Ši pompa yra inovatyvi ir efektyvi priemonė, sukurianti unikalų vakuumą, kurio dėka galima didinti penio dydį ir pagerinti lytines funkcijas.

Šis pompos modelis yra HydroXtreme 7, tai reiškia, kad ji yra specialiai suprojektuota maksimaliems rezultatams. Ji turi patobulintą dizainą ir gali padėti vartotojui pasiekti dar didesnį penio ilgį ir storį. Pompa taip pat gali pagerinti erekcijos stiprumą ir padidinti seksualinį pasitenkinimą.

Bathmate HydroXtreme 7 Penis Pump X30 yra lengvai naudojama, saugi ir patikima priemonė, kurią galima naudoti tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems vartotojams. Ji yra pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų ir yra patikrinta klinikiniais tyrimais, todėl galite būti tikri dėl jos efektyvumo ir saugumo. Tūkstančiai vyrų, kurie jau išbandė Bathmate, buvo maloniai nustebinti greitais pasiektais rezultatais.

Bathmate HydroXtreme 7 veikimas:

Norint sukurti galingesnį vakuumo efektą, kuris skatintų kraujotaką į penio sritį, „Bathmate“ pasitelkia vandens jėgą, siekdama ilgam padidinti varpą, sustiprinti erekcijas, didinti pasitikėjimą savimi ir pagerinti seksualinį gyvenimą. „Bathmate“ pompos yra saugios ir lengvai naudojamos duše ar vonioje, taip išvengiant odos trinties ir sudirginimo. Būnant vonioje ar duše, tiesiog užpildykite „Bathmate“ šiltu vandeniu ir naudokite ją trijais, penkių minučių seansais. Esant per dideliam slėgiui, atleiskite viršutinį vožtuvą. 

 

 

Specifikacija


Pagaminta iš: ABS
Spalva: Pilka
Sertifikatai: CE
EAN kodas: 5060140209287

Bathmate Hydroxtreme 7 Penis Pump X30 Atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės