Bathmate HydroMax3

Bathmate HydroMax3 kaina:

€ 57,02

Bathmate HydroMax3 - penio pompa, specialiai sukurta mažesnės apimties peniams. Pradėjus reguliariai naudoti šią priemonę ne tik padidinsite savo pasididžiavimo apimtis, bet ir patirsite daugiau malonumo. „Bathmate Hydromax3“ penio pompa gali būti naudojama kiekvieną dieną. Tai yra visiškai saugus pasirinkimas vyrams, kurie nori vonioje atrasti daugiau pojūčių ir tuo pačiu vėliau jais pasidalinti su partnere. „Bathmate Hydromax 3“ – penio pompa Jūsų malonumui.

Itin švelnus ir efektyvus „Bathmate Hydromax3“ penio pompa rankiniam naudojimui vonioje arba duše. Šiltas vanduo padidina kraujotaką, o vakuumas padidina gebėjimą sukelti erekciją, taip pat ištvermę ir jautrumą. Reguliariai naudojant, tai gali būti naudinga visam varpos padidėjimui. Jis turi būti naudojamas tik 15 minučių per dieną. Turi apie 35% daugiau galios nei kitos „Hydro“ penio pompos.

„Bathmate“ penio pompos yra skirtos naudoti vonioje arba duše, siūlančios patogų ir efektyvų būdą naudotis savo vyriškumu. Kasdieninis naudojimas skatina natūralų varpos augimą. Varpos pompa „Bathmate Hydromax3“ yra puikus pasirinkimas vyrams, norintiems pailginti varpą ir padidinti ištvermę.

Naudojimas „Hydromax3“: Pripildykite penio pompą šiltu vandeniu ir užmaukite ją ant penio. Lengvais judesiais prispauskite ją prie dubens, ir išpumpuokite orą. Pompos gale yra slėgį reguliuojantis vožtuvas. Vienam kartui pompą naudokite 15–20 min.

  • Mažesnio nei vidutinio dydžio varpai
  • Naudojimas vonioje ar duše
  • Didina varpą
  • Stipresnė, tvirtesnė erekcija
  • Spalva: mėlyna
  • Medžiaga: ABS

Specifikacija


Pagaminta iš: ABS
EAN kodas: 5060140209195
Sertifikatai: CE

Bathmate HydroMax3 Atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės