Andropeyronie

Andropeyronie kaina:

€ 189,20

Andropeyronie yra medicininis prietaisas, skirtas Peyronie ligai gydyti arba varpos kreivumui gydyti. Šis medicininis ilgintuvas sumažina Peyronie ir varpos kreivumą iki 50%. Jei jūsų varpa kreiva ar jaučiate dėl to nemalonų skausmą o gal tiesiog jaučiatės nesmagiai ir nepilnavertiškai, tai šis prietaisas išspręs visas šias nemalonias problemas. Andropeyronie yra mediciniškai sukurtas prietaisas, skirtas koreguoti varpos kreivumą (t. Y. Peyronie liga, įgimtas kreivumas, įgytas kreivumas ir kt.). Andromedical kompanija suteikia savo pacientams galimybę jaustis geriau ir stiprinti pasitikėjimą savimi. Su šiuo prietaisu ne tik ištiesisinsite savo varpą, bet ir padidinsite jos apimtis, nes šis prietaisas veikia tempimo bei sukimo principu.

ANDROPEYRONIE rinkinį sudarosudaro plastikinis pagrindo žiedas, du metaliniai velenai su vidinėmis spyruoklėmis ir viršutinė plastikinė atrama su silikonine juostele.

Andropeyronie prietaisas lengvai pritvirtinamas prie varpos, jį galima dėvėti einant, sėdint, dirbant darbą ir pan. Plastikos chirurgai jau keletą metų taiko skraftą ir audinių regeneraciją. Andropeyronie penio tiesinimo bei auginimo pritaisas naudoja tą patį mechanizmą. Tai stimuliuoja corpus cavernosum per traukimo principą, dėl kurio auga visas varpos audinys (PubMed). Dabar su nauja „Androsupport“ ir „Androcomfort“ technologija.

Specifikacija


Sertifikatai: ISO 13485
Prekės ženklas: EXPERIENCE gamintojo prekės

Andropeyronie Atsiliepimai ir įvertinimai


Kęstutis
2022-01-21 03:27

Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės