Bathmate Hydroxtreme 3 Clear

Bathmate Hydroxtreme 3 Clear kaina:

€ 160,00

Bathmate Hydroxtreme 3 Clear - naujos kartos, vandens pagrindu veikianti penio pompa, kuri skirta didinti varpą, stiprinti erekcijas ir pagerinti seksualinį pasitenkinimą. Ši pompa veikia naudodama vandens jėgą, kuris padidina kraujotaką į penio sritį, padidina varpos dydį ir ilgį.

Ši unikali pompa yra sukurta su naujausiomis technologijomis ir aukščiausios kokybės medžiagomis, kad būtų užtikrintas maksimalus patogumas ir efektyvumas. "Bathmate Hydroxtreme 3 Clear" yra tinkama naudoti duše arba vonioje, o jos patogus dizainas ir lengvas valdymas leidžia pasiekti geriausius rezultatus su minimaliu diskomfortu.

Naudodamiesi "Bathmate Hydroxtreme 3 Clear" reguliariai, galite patirti pastebimą varpos padidėjimą, sustiprinti erekcijas ir pagerinti seksualinį pasitenkinimą. Ši pompa yra puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia geriausio rezultato ir nori išbandyti naujas galimybes savo seksualiniame gyvenime. Su "Bathmate Hydroxtreme 3 Clear" galite pasiekti neįtikėtinus rezultatus ir patirti didžiulį malonumą lovoje, tiek jūs tiek ir jūsų partneris.

Specifikacija


Ilgis: 18 cm
Pagaminta iš: Silicono ir ABS
Prekės ženklas: Bathmate gamintojo prekės
Spalva: Skaidri
Sertifikatai: CE
EAN kodas: 5060140209171

Bathmate Hydroxtreme 3 Clear Atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės