Bathmate Hydromax Extreme 5

Bathmate Hydromax Extreme 5 kaina:

€ 200,00

Bathmate Hydromax Extreme 5 penio pompa - naujausia versija penio pompos su technologija, kuri padeda pasiekti geriausius ir efektyviausius rezultatus. Ši penio pompa yra ideali vyrams, kurių erekcijos ilgis yra apie 12,7 cm, ir ji pasižymi daugybe patobulinimų, lyginant su ankstesnėmis versijomis.

Su Bathmate Hydromax Extreme 5 penio pompa pasieksite aukščiausią savo potencialą ir pagerinsite intymų gyvenimą. Naudodami Bathmate galėsite gauti papildomo ilgio ir storio, nepamirškite, kad geriausi rezultatai pasiekiami reguliariai naudojant pompą.

Pagrindinės Bathmate Hydromax Extreme 5 savybės:

  • Aukščiausios kokybės medžiagos: pagaminta iš medicininės kokybės medžiagų, užtikrinančių saugumą, patvarumą ir ilgaamžiškumą.

  • Unikali hidrotechnologija: naudojant vandenį, ši pompa sukuria tolygų ir stiprų vakuumą, padedantį pasiekti maksimalų efektą be jokio diskomforto.

  • Lengvas naudojimas: ergonomiškas dizainas ir paprasta valdymo sistema leidžia lengvai naudoti pompą tiek duše, tiek vonioje.

  • Patobulintas vožtuvo mechanizmas: naujas vožtuvo mechanizmas leidžia lengvai reguliuoti slėgį, užtikrinant optimalų komfortą ir saugumą naudojimo metu.

  • Nešiojimo dėklas: komplekte yra patogus nešiojimo dėklas, kuris leidžia laikyti ir transportuoti pompą diskretiškai ir saugiai.

  • Rezultatai: reguliarus naudojimas gali padėti pagerinti erekcijos kokybę, padidinti varpos apimtį ir ilgį bei sustiprinti pasitikėjimą savimi. Nuostabius rezultatus suteiks, naudojimas vos 15–20 minučių per dieną 6 savaites.

  • Patogūs priedai: rinkinys taip pat apima kelis priedus, tokius kaip komforto žiedas, matavimo juosta ir tepalas, padedantys optimizuoti jūsų patirtį.

Specifikacija:

  • Ilgis: tinka iki 12,7 cm erekcijos ilgio varpoms
  • Medžiaga: medicininės kokybės medžiagos
  • Vakuumo technologija: vandens pagrindu veikianti hidrotehnologija

Specifikacija


Pagaminta iš: ABS
Spalva: Skaidri
EAN kodas: 5060140209324
Sertifikatai: CE
Prekės ženklas: Bathmate gamintojo prekės

Bathmate Hydromax Extreme 5 Atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės