Andropenis Mini

Andropenis Mini kaina:

€ 187,20

Andropenis Mini - tai yra varpos didinimo ir varpos platinimo prietaisas sukurtas specialiai tiems vyrams, kurių varpos dydis yra mažesnis nei 8 cm. Įprasti varpos didinimo prietaisai yra perdideli, tad Andromedical kompanija sukūrė specialių prietaisą kuris yra tinkamas mažesnio dydžio nei 8 cm varpai. 
Spyruoklės gaminamos iš medicinoje naudojamo nerūdijančio plieno ir medicininio plastiko.
Andropenis Mini varpois auginimo prietaisas, gali būti naudojamas nuo 4 iki 9 valandų per dieną, prireikus galima daryti pertrauką. 

Daug vyrų ieško produkto, kuris efektyvus, patogus bei pagamintas iš kokybiškų medžiagų. Dažnai yra nusiviliama kai yra išbandoma su padirbtais ar iš Kinijos atsiųstais nekokybiškais prietaisais. Todėl apie teigiamus rezultatus ir lūkesčius nėra ir ką kalbėti.

Andro Penis Mini lengva naudoti, jis veikia pagal traukos principą, tai yra ištempia varpos audinius, suformuodamas naujas ląsteles, o tai yra varpos padidėjimas, kuris išlieka visam laikui. Yra tik viena sąlyga, jį naudoti reikia ne mažiau nei 3-4 mėnesius, bet užtai rezultatas tikrai nudžiugins jus.

Naudojant varpos prailgintoją, nereikia jaudintis dėl alergijos ar diskomforto. Andropenis Mini yra išbandytas ir rekomenduojamas „Andromedical“ ekspertų.

Pakuotės turinyje be pačio prietaiso rasite keičiamas jo dalis, bei naudojimo instrukcija.

Specifikacija


Sertifikatai: ISO 13485
Prekės ženklas: EXPERIENCE gamintojo prekės

Andropenis Mini Atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės