Bathmate Hydromax 5

Bathmate Hydromax 5 kaina:

€ 94,38

Bathmate Hydromax 5 - galinga penio pompa, sukurta maksimaliai padidinti mažesnio dydžio penį, ir be vargo pasiekti geriausių rezultatų.

„Bathmate“ penio pompos yra skirtos naudoti vonioje arba duše, siūlančios patogų ir efektyvų būdą naudotis savo vyriškumu. Kasdieninis naudojimas skatina natūralų varpos augimą. Varpos pompa „Bathmate Hydromax 5“ yra puikus pasirinkimas vyrams, norintiems pailginti varpą ir padidinti ištvermę.

Skaidri „Bathmate Hydromax 5“ penio pompa pagaminta iš TPE medžiagos, turi skalę, kuri leidžia stebėti pasikeitusius rezultatus, ir yra atspari vandeniui.

Vandens pompos nuo paprastų skiriasi tuo, jog jos veikia vandens slėgio pagalba. Taip vanduo suteikia komfortiškumą ir saugumą, nejaučiant jokio diskomforto jausmo, kuris buna naudodajant oro slėgio pagrindu veikiančias penio pompas.

Ši penio pompa tinka vyrams kurių varpos ilgis yra apie 10 - 15 cm.

Naudojimas:
Pripildykite cilindrą šiltu vandeniu, ir užmaukite penio pompą ant penio,  prispausti ją prie savęs. Tvirtai suimkite pompą ir naudodami rankinę pompą išpumpuokite iš jos orą. Laikykite pompą ant penio 5 minutes (kartoti ne daugiau nei 3 kartus).

  • Varpos ilgio ir apimties didinimas
  • Geresnė erekcija ir seksualinė ištvermė
  • Patogus naudojimas vonioje ar duše
  • Spalva: mėlyna
  • Medžiaga: ABS 

Specifikacija


Pagaminta iš: ABS
Prekės ženklas: Bathmate gamintojo prekės
Spalva: Mėlyna

Bathmate Hydromax 5 Atsiliepimai ir įvertinimai


Birutė
2023-05-07 09:21

Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės