Andro Extender

Rekomendacijos: 14
119.99 su PVM

Apie prekę

ANDRO EXTENDER - varpos didinimo prietaisas yra pagrįstas tempimo principu, kuris suteikia ženklius varpos padidinimo rezultatus, kurių ir tikitės iš „Andropenis“ kompanijos. Jeigu jūs ieškote efektyvaus sprendimo, tai šis varpos didintojas puikus pasirinkimas. Visame pasaulyje gerai žinoma Andropenis kompanija, kuri savo asortimente turi ką pasiūlyti kiekvienam vyrui, ieškančiam  sprendimo varpos didinimo arba tiesinimo klausimais. Moksliškai patikrintas produktas, turintis medicinos įstaigos patvirtinimą dėl savo saugumo bei efektyvumo.

Andro Extender varpos didinimo prietaisas gali būti naudojamas jei:

Varpos ilgis ne mažesnis kaip 8 cm. Jūsų amžius 18 metų ir daugiau. Jeigu jūsų varpa yra trumpensė nei 8 cm, tuomet jums reikia rinktis kitą šio Andropenis gamintojo prietaisą, kuris yra specialiai pritaikytas dar trumpesnę varpą turintiems vyrams.

Kaip naudoti Androextender:

Šis varpos ilginimo prietaisas "extenderis" yra naudojamas tada, kai norima pasididinti varpą. Prietaisą reikia naudoti pagal galimybes nuo 4 iki 9 valandų per parą, prireikus daryti pertrauką. Rezultatai matomi po pirmų dviejų mėnesių gydymo. Iš pradžių naudojant šį prietaisą pastebėsite nedidelį varpos sustorėjimą, na o vėliau ir varpos pailgėjimą. Vyro varpos padidėjimas labiausiai išryškės, kai varpa bus ramybės būsenoje, o vėliau ir erekcijos metu. Apskaičiuotas augimas bus iki 0,05 cm per mėnesį. Šie rezultatai yra kaupiamieji, o baigus gydymą, rezultatai yra išliekami visam laikui. Šį extender varpos didinimo prietaisą galima lengvai nešioti ir nuimti. Jį nešiojant jis nėra matomas ir yra patogus, todėl jį galima dėvėti einant, sėdint ir stovint kiekvieną dieną.
Rinkinio sudėtyje rasite ne tik patį extenderį, bet ir jo naudojimui vius reikalingus priedus. Naudojimo instrukciją, kompaktinį diską kuriame bus aprašymas 27 kalbomis.

Charakteristikos

SertifikataiISO 13485
Prekės ženklasAndro
Manufacturer