Andro Extender

Andro Extender kaina:

€ 119,17

ANDRO EXTENDER - varpos didinimo prietaisas yra pagrįstas tempimo principu, kuris suteikia ženklius varpos padidinimo rezultatus, kurių ir tikitės iš „Andropenis“ kompanijos. Jeigu jūs ieškote efektyvaus sprendimo, tai šis varpos didintojas puikus pasirinkimas. Visame pasaulyje gerai žinoma Andropenis kompanija, kuri savo asortimente turi ką pasiūlyti kiekvienam vyrui, ieškančiam  sprendimo varpos didinimo arba tiesinimo klausimais. Moksliškai patikrintas produktas, turintis medicinos įstaigos patvirtinimą dėl savo saugumo bei efektyvumo.

Andro Extender varpos didinimo prietaisas gali būti naudojamas jei:

Varpos ilgis ne mažesnis kaip 8 cm. Jūsų amžius 18 metų ir daugiau. Jeigu jūsų varpa yra trumpensė nei 8 cm, tuomet jums reikia rinktis kitą šio Andropenis gamintojo prietaisą, kuris yra specialiai pritaikytas dar trumpesnę varpą turintiems vyrams.

Kaip naudoti Androextender:

Šis varpos ilginimo prietaisas "extenderis" yra naudojamas tada, kai norima pasididinti varpą. Prietaisą reikia naudoti pagal galimybes nuo 4 iki 9 valandų per parą, prireikus daryti pertrauką. Rezultatai matomi po pirmų dviejų mėnesių gydymo. Iš pradžių naudojant šį prietaisą pastebėsite nedidelį varpos sustorėjimą, na o vėliau ir varpos pailgėjimą. Vyro varpos padidėjimas labiausiai išryškės, kai varpa bus ramybės būsenoje, o vėliau ir erekcijos metu. Apskaičiuotas augimas bus iki 0,05 cm per mėnesį. Šie rezultatai yra kaupiamieji, o baigus gydymą, rezultatai yra išliekami visam laikui. Šį extender varpos didinimo prietaisą galima lengvai nešioti ir nuimti. Jį nešiojant jis nėra matomas ir yra patogus, todėl jį galima dėvėti einant, sėdint ir stovint kiekvieną dieną.
Rinkinio sudėtyje rasite ne tik patį extenderį, bet ir jo naudojimui vius reikalingus priedus. Naudojimo instrukciją, kompaktinį diską kuriame bus aprašymas 27 kalbomis.

Specifikacija


Sertifikatai: ISO 13485
Prekės ženklas: EXPERIENCE gamintojo prekės

Andro Extender Atsiliepimai ir įvertinimai


Loreta
2023-09-22 19:50

Mindaugas
2023-02-13 03:20

Raimonda
2023-01-30 20:59

Nesakysiu
2022-12-06 07:10

Ona
2021-11-24 23:44

Martynas
2021-10-10 10:53

Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės