Skins gamintojo prekės

Nuo 2008 m. "Skins" yra oficialus partneris Didžiosios Britanijos sveikatos apsaugos asociacijai NHS, tiekdama prezervatyvus šeimos planavimo klinikoms ir kitoms sveikatos priežiūros įstaigoms.

Prekės

Rodomi 1 - 12 iš 12 prekių

"Skins" yra Jungtinėje Karalystėje įsikūrusios įmonės prezervatyvų linijos prekės ženklas, kuri sukūrė "Skins Sexual Health". Ši įmonė yra specialistė seksualinės sveikatos produktų ir įvairių priedų gamyboje. Prekės ženklas pasirodė rinkoje prieš 17 metų, dar 2006 m., ir išsiskiria ryškiaspalvėmis pakuotėmis bei aukščiausios kokybės sargiais. Nuo 2008 m. "Skins" yra oficialus partneris Didžiosios Britanijos sveikatos apsaugos asociacijai NHS, tiekdama prezervatyvus šeimos planavimo klinikoms ir kitoms sveikatos priežiūros įstaigoms. Tai patvirtina įmonės įsipareigojimą ne tik klientams teikti aukščiausios kokybės produktus, bet ir prisidėti prie visuomenės seksualinės sveikatos gerinimo.

Įsitikinkite patys, išbandydami šio prekės ženklo gaminius žemiausiomis kainomis Lietuvoje, tik mūsų parduotuvėje Prezervatyvai.com!

Aukštos kokybės medžiagos: mes dedame didžiules pastangas pasirinkti geriausias medžiagas mūsų produktams. "Skins" produktai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, kurios yra švelnios, patogios ir draugiškos jūsų oda.

Sauga ir patikimumas: mūsų prekės ženklas skiria didelį dėmesį saugai. "Skins" produktai yra dermatologiškai patikrinti ir testuoti, kad užtikrintų Jūsų odos gerovę ir patogumą.