Pasante gamintojo prekės

Pasante Healthcare specializuojasi ne tik prezervatyvais, bet ir savidiagnostikos testais, medicininiais reikmenimis ir odos priežiūros produktais. Pasante Healthcare bendradarbiauja su profesionalais, tokiomis organizacijomis kaip Anglijos sveikatos organizacija NHS ir NPO, siekdama užtikrinti aukščiausius kokybės standartus.

Prekės

Rodomi 1 - 12 iš 28 prekių

Pasante Healthcare: aukštos kokybės, sveikatos ir malonumo produktai.

Įkurta Didžiojoje Britanijoje 2000 metais, LTC Healthcare kompanija yra lytinės sveikatos ir malonumo produktų gamintoja. Jos populiariausias prekės ženklas yra PASANTE, kuris greitai išpopuliarėjo Europoje dėl kokybės, prieinamų kainų ir įvairovės.

Produktų asortimentas: Pasante Healthcare specializuojasi ne tik prezervatyvais, bet ir savidiagnostikos testais, medicininiais reikmenimis ir odos priežiūros produktais.

Saugaus seksas: kompanijos šūkis - kiekvienas žmogus turi teisę į saugų seksą, nekainuojant brangiai, kad kiekvienas jaustųsi kuo komfortiškiau.

Kokybės užtikrinimas: Pasante Healthcare bendradarbiauja su profesionalais, tokiomis organizacijomis kaip Anglijos sveikatos organizacija NHS ir NPO, siekdama užtikrinti aukščiausius kokybės standartus.

Pasante prekių asortimentas:

  • Prezervatyvai: platus Pasante prezervatyvų pasirinkimas, įskaitant skirtingus jautrumo lygius, struktūras ir specialius efektus, pavyzdžiui, šildančius ar vėsinančius.

  • Lubrikantai: vandens arba silikono pagrindo, bekvapiai arba su įvairiais aromatais - idealūs vaginaliniam ar analiniam seksui.

  • Nėštumo testai: lengvai naudojami, tikslūs ir prieinami.

Mūsų įsipareigojimas:

Mes, Prezervatyvai.com, pasižadame teikti platų Pasante produktų pasirinkimą Lietuvoje. Jau 12 metų prekiaujame šia produkcija, užtikrindami, kad kiekvienas mūsų klientas būtų patenkintas aukšta kokybe ir prieinamomis kainomis. Mes tikime, kad kiekvienas žmogus turi teisę į saugų ir malonų seksą, ir stengiamės tai paversti realybe.