Jes Extender Gold

Jes Extender Gold kaina:

€ 229,00

Jes Extender Gold yra medicininis varpos didinimo prietaisas, kuris naudodamas trauką, natūraliai padidina varpos ilgį ir apimtį. Jeigu ieškote kaip pasididinti varpą namų salygomis be plastikos chirurgo įsikišimo, tuomet vienareikšmisškai siūlome jums įsigyti Danų kompanijos aukščiausios kokybės produktą Jes Extenderį. Šiš medicininis prietaisas veikia tempdamas vyro penį, kas yra kliniškai patvirtinta technika, kuri garantuotai padidins jūsų varpos dydį, padėdama natūraliam žmogaus kūno gebėjimui keistis ir vystytis esant fizinei įtakai. Jei tam tikra kūno dalis yra veikiama nuolatinio tempimo, šios srities ląstelės pradeda dalytis ir daugintis, taip padidindamos audinių masę. Jes-Extender visame pasaulyje pardavė jau daugiau nei 500 000 vienetų šių varpos didinimo prietaisų.

Naudojant varpos tempimo techniką su šiuo Jes Extender Gold įrankiu, varpos augimas garantuotas. Tyrimai rodo, kad vyrai, naudojantys šį prietaisą, padidina varpos dydį iki 28% ilgio ir 19% apimties. Patogus, prieinamas ir gydytojų rekomenduojamas Jes Extenderis.

Jes Extender Gold rinkinyje rasite:

  • - 2 pailginimo strypų rinkiniai (28 cm)
  • - Treniravimosi programa
  • - Prieiga prie forumo
  • - Įpakuotas prabangiame raudonmedžio dėkle.
  • - Kompaktinis diskas nepridedamas. Visa informacija rasite čia: https://www.youtube.com/user/CanalJesExtender

Šis varpos ilginimo prietaisas parduodamas visame pasaulyje jau nuo 1995 metų, kas jums padės internete surasti daugybę teigiamų atysiliepimų. Dėl maksimalaus teigiamo rezultato, medikai rekomenduoja naudoti šį prietaisą reguleriai kiekvieną dieną. Kuo ilgesnį laiko tarpą iki 12 valandų per parą. naudojant šį prietaisą pagrės jūsų lytinio gyvenimo kokybė. Visą platesnę informaciją rasite instrukcijoje arba internete. Jes Extender Gold yra pagamintas Danijoje.

Jes Extender Gold Atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės