Super Dragon 6000

Super Dragon 6000 kaina:

€ 19,69

Super Dragon 6000 delay spray - purškiklis skirtas vyrams kenčiantiems nuo ankstyvos, priešlaikinės ejakuliacijos. Jeigu jūs skundžiatės per greitu sėklos išsiveržimu ir jūsų lytinis aktas trunka labai trumpai, tuomet šis purškiklis padės prailginti jūsų lytinį aktą. Per greitas vyrams sėklos išsiveržimas kankina nemažą dalį vyrų. Kas su tuo susiduria žino kokia tai nemaloni problema. Super Dragon 6000 uždelsėjas padės jums užmiršti "greitukus". Jūsų partnerė bus tikrai patenkinta, kai jūsų lytinio akto trukmė ženkliai pailgės. Veikimo principas toks, kad yra nujautrinama vyro varpos galvutė ir taip yra sumažinamas per didelis jautrumas. To pasekoje jūs susijaudinsite mažiau ir galėsite kontroliuoti lytinio akto trukmę. Ejakuliacijos atititolinančio purškiklio sudėtis yra praturtinta vitaminu E, kad jūsų "draugužio" oda būtų mažiau dirginama bei isliktų glotni bei švelni.

Super Dragon 6000 delay spray purškiklio reiktų užpurkšti ant varpos, jei nesate naudoje ankščiau, tai pirmam kartui papurškite 3-4 kartus. Tuomet pagal juntamą poveikį ateityje žinosite kokio kiekio papurškimų daugiau ar mažiau jums reikės. Kiekvieno vyro poreikiai yra skirtingi. Purkšti reikia 10 min. prieš lytinį aktą. Jeigu planuojate užsiminėti oraliniu seksu, tai prieš sueitį reikia nuplauti vandeniu. Saugus naudoti kartu su prezervatyvais.

Specifikacija


Tūris: 12 ml
Prekės ženklas: DELAY gamintojo prekės
EAN kodas: 5060189420063

Super Dragon 6000 Atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės