COR rige A ejakuliacijos tabletės 45 vnt.

Rekomendacijos: 37
25.99 su PVM

Apie prekę

COR rige A tabletes- jos praturtintos raminamaisiais komponentais, kurie padeda prailginti lytinį aktą. Pavartojus šio papildo vyrams keletą savaičių, pajusite skirtumą ir lytiniu aktu mėgausitės daug ilgiau. Valerijonas (valeriana officinalis) ir ženšenis (panax ženšenis), tai yra pagrindiniai komponentai, kurių užduotis yra atitolinti ejakuliaciją, padidinti erekciją bei spermos kiekį. Produkte esantys ingridientai slopina seksualinį susijaudinimą, todėl to pasekoje padeda vyrams kontroliuoti pabaigą. Corrige A maisto papildas vyrams kuris padės išspręsti problėmas susijusias su ankstyva ejakuliacija (per greitu sėklos išsiveržimu). Priešlaikinės ejakuliacijos gydymas namų sąlygomis. Produktas pagamintas Vokietijoje bei visiškai saugus žmogaus sveikatai.

Naudojimas
2-4 tabletės dienos eigoje arba 3 tabletės valandą prieš lytinį aktą. Negerkite daugiau kaip 4 tablečių per dieną. Stipresnis poveikis juntamas naudojant reguliariai kas dieną ilgesnį laiko tarpą, nes tai nėra vaistas kaip Prilligy.

Taip pat yra „CORrige A“ kremo, kuris puikiai papildo tabletes ir vartojant kartu galima pasiekti efektyvesni poveikį. Kremas sustiprina tablėčių efektyvumą.

Pakuotėje yra 45 tabletės.

Charakteristikos

SertifikataiCE
SudėtisApyniai - 210 mg, valerijono šaknies milteliai - 180 mg, ženšenio šaknies milteliai - 10 mg
Galiojimo laikas2-5 metai
Manufacturer