Prezervatyvai 

Rodoma 193 - 208 iš 217 dalykų

Prezervatyvai – tai viena patikimiausių ir populiariausių apsaugos nuo nepageidaujamo nėštumo ir lytiniu keliu plintančių ligų priemonių. Naudojant ją, tiek Jūs, tiek Jūsų partnerė galės maksimaliai atsipalaiduoti, mėgautis kiekviena intymumo akimirka ir nesijaudinti dėl aistringos nakties pasekmių. Prezervatyvai internetu – puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina patrauklų kainos ir kokybės santykį. Mūsų svetainėje rasite itin platų šių apsaugos priemonių asortimentą, tad sargiai pigiau atitiks visus lūkesčius. 

Pasirinkimo galimybės

Priešingai nei daugelis kitų kontracepcijos priemonių, prezervatyvai neturi jokio šalutinio poveikio. Be to, jiems nereikia gydytojo recepto, o rasti galite daugiau nei 10 skirtingų prekės ženklų ir rūšių. Vieni populiariausių pasirinkimo variantų – tokie žinomi prezervatyvų prekės ženklai, kaip: Durex, LifeStyles, Skins, EXS, Pasante, Skyn. Perkant iš mūsų elektroninės parduotuvės, suteikiame galimybę įsigyti juos vienetais arba rinkiniais. 

Šiuolaikinės technologijos padėjo sukurti tokius sargius, kurie nesumažina juntamo malonumo, o kai kurie jį net ir sustiprina. Čia rasite stiprinančių stimuliaciją, uždelsiančių ejakuliaciją, kvapnių, spalvotų, praturtintų skoniais. Taip pat – skirtų analiniam seksui, pagamintų nenaudojant latekso. Prezervatyvai internetu – tai galimybė išbandyti kelis skirtingus šios apsaugos variantus ir atrasti labiausiai patinkančius Jums. 

Kodėl verta pirkti pas mus?

  • Prekiaujame prezervatyvais, kuriuos gauname tiesiai iš gamintojų. Todėl jie yra ne tik originalūs, bet ir kokybiški. Be to, sargiai pas mus parduodami mažesne kaina nei prekybos centruose.
  • Suteikiame galimybę susiformuoti sau idealiai tinkantį rinkinį iš kelių skirtingų prekės ženklų. Taip pat galite individualiai pasirinkti norimą kiekį.
  • Kuo daugiau pirksite, tuo mažesnė vieneto kaina.
  • Perkant internetu, prezervatyvai pigiau kainuoja ne tik dėl pačios prekės kainos, bet ir sutaupyto laiko: užsakymą pristatysime tiesiai į namus arba į artimiausią pašto skyrių.
  • Garantuojame visišką konfidencialumą – prekės supakuojamos taip, kad apie siuntinio turinį nėra jokių ženklų. Taigi, Jums nereikės raudonuoti nei prieš pardavėją prekybos centre, nei prieš siuntinį pristačiusį kurjerį. 

Rinktis galite pagal prezervatyvų dydį, gamintoją arba prezervatyvo rūšį (nuo turinčių skonį, kvapą iki suteikiančių seksui daugiau žaismingumo, stimuliuojančių). Sustiprinkite malonumą nejausdami baimės dėl galimų pasekmių ir mėgaukitės kiekviena aistros akimirka. Prezervatyvai internetu – pigu, patogu ir konfidencialu.

Daugiau