ID Frutopia Strawberry 100 ml

ID Frutopia Strawberry 100 ml kaina:

€ 12,95

ID Frutopia Strawberry 100 ml - lubrikantas braškių skonio ir kvapo, sukurtas siekiant pagerinti Jūsų intymias akimirkas. Šis lubrikantas suteikia natūralų ir saldų braškių skonį, kuris suteiks Jūsų intymioms akimirkoms ypatingo ir malonaus aromato pojūtį.

Šis lubrikantas yra pagamintas iš aukštos kokybės ingredientų, kurie yra saugūs naudoti ir nekenkia odai ar gleivinėms. Jo vandens pagrindas užtikrina ilgalaikį drėkinimą, suteikiant Jums patogumą ir malonumą.

"ID Frutopia Strawberry" lubrikantas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori praturtinti savo intymias akimirkas vaisiaus skoniu ir kvapu. Be to, šis lubrikantas gali būti derinamas su latekso prezervatyvais, todėl galite jaustis saugūs. Su "ID Frutopia Strawberry" lubrikantu Jūsų intymios akimirkos taps dar saldesnės ir malonesnės.

Pagrindinės ID Frutopia Strawberry savybės:

  • Braškių skonis ir kvapas
  • Tinkamas su latekso prezervatyvais
  • Be dažiklių ir be cukraus
  • Tūris: 100 ml

Specifikacija


Kvapas: Braškių
Tūris: 100 ml
Prekės ženklas: ID gamintojo prekės
Pagrindas: Vanduo
Galiojimo laikas: 1-2 metai
EAN kodas: 761236900341

ID Frutopia Strawberry 100 ml Atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės