Sensuva Lic Candy

Sensuva Lic Candy kaina:

€ 16,99

Sensuva Lic Candy - dar didenis malonumas su saldžiais „Lic-o-licous“, „Senvuva“ oraliniais lubrikantais. Šis saldus saldainių skonio valgomasis kremas yra tai, kas jums užsiimant oraliniu seksu bus puikus skonis, nes ilgai išlaiko burnoje malonų poskonį. Ypatinga konsistencija burnoje lieka ilgiau nei įprasti burnos.

Atkreipkite dėmesį: Sudėtyje esantis aliejus ardo lateksą, tad šis lubrikantas nėra tinkamas naudoti kartu su prezervatyvais kurie yra pagaminti iš latekso. Sudėtyje nėra glicerino.

Specifikacija


Sertifikatai: CE
Tūris: 50 ml
EAN kodas: 855559007266
Sudėtis: Vanduo, kokosų aliejus, emulsinantis vaškas, lecitinas, dimetikonas, stearino rūgštis, propilenglikolis, poliakrilatas, poliizobutenas, polisorbatas, gliukololonas, natrio benzoatas, sukralozė, Citrinų rūgštis, kalio sorbatas.
Galiojimo laikas: 1-2 metai

Sensuva Lic Candy Atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės