Libidine & Afrodisia Intense Pleasure For Women 4 kaps.

Libidine & Afrodisia Intense Pleasure For Women 4 kaps. kaina:

€ 11,50

Libidine & Afrodisia Intense Pleasure For Women 4 kapsulių pakuotė – tai ypatingas pasirinkimas moterims, kurios ilgisi intensyvių ir nepakartojamų akimirkų savo intymių santykių metu. Šis produktas sukurtas Jūsų malonumui ir patogumui, atveriant naujas duris į intymųjį pasaulį.

Pagrindinės Libidine & Afrodisia Intense Pleasure charakteristikos:

Intensyvus malonumas: Libidine & Afrodisia Intense Pleasure For Women suteikia ypatingą jaudulį ir malonumą, priverčia Jus patirti nepaprastą ekstazę kiekvieno naudojimo metu. Tai libido stiprintuvas ir afrodiziakas, skirtas jūsų išskirtiniam malonumui.

Papildomas poveikis: šis produktas taip pat padeda kovoti su stresu ir pagerina nuotaiką, didina orgazmo intensyvumą ir trukmę. Tai puikus būdas išmėginti malonumo aukštumas.

Unikalūs ingredientai: kiekviena kapsulė pagaminta iš natūralių, aukštos kokybės ingredientų, kurie padeda susigrąžinti Jūsų seksualinį potraukį.

Kaip vartoti Libidine & Afrodisia Intense Pleasure?

Vartokite po 2 kapsules per dieną kartu su dideliu kiekiu vandens. Siekiant sumažinti šalutinio poveikio riziką, nerekomenduojama viršyti nustatytos paros dozės. Laikykite šį produktą vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jei pastebite alerginę reakciją į bet kurį iš jo ingredientų, nutraukite jo vartojimą ir pasitarkite su gydytoju. Prieš vartodami bet kokius maisto papildus, konsultuokitės su gydytoju arba vaistininku. Laikymo sąlygos: laikyti sausoje ir vėsioje vietoje.

Specifikacija


Parduodama:: dėžutėse po 4 vnt.
Prekės ženklas: EXPERIENCE gamintojo prekės
EAN kodas: 8435566040795

Libidine & Afrodisia Intense Pleasure For Women 4 kaps. Atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės