PheroMen Eu De Toilet 15 ml

PheroMen Eu De Toilet 15 ml kaina:

€ 13,29

PheroMen Eu De Toilet tualetinis vanduo vyrams savo sudėtyje turi vadinamuosius feromonus, kurių nematyti plika akimi. Tiksliau tariant natūralių erotinių aromatų, kurie turi psichologinį jaudinantį poveikį. Kvepalai skleidžia muskusinį kvapą, jie nėra per stipriai kvepiantys, o subtilūs ir neišsiskiria kaip feromonas. Moterys nuo šio kvapo linkusios susijaudinti ir......

PheroMen Eu De Toilet neparduodamas asmenims iki 18 metų. Pateikdami šio produkto užsakymą, jūs patvirtinate, kad esate 18 metų ar vyresnis. Šis daiktas turi būti naudojamas atsakingai ir tinkamai.

Tualetinis vanduo ar parfumuotas vanduo? Tualetiniame vandenyje yra 5–9% kvepalų aliejaus, o parfumuotame vandenyje - 8–14 proc. Parfumuotas vanduo turi stipresnį ir ilgiau išliekantį kvapą, bet yra žymiai brangesnis.

Specifikacija


Sertifikatai: CE
Tūris: 15 ml
Sudėtis: Alcohol Denat, Aqua, Parfum, Butylphenyl, Methylpropional, Hydroxyisohexyl-3-Cyclohexene, Carboxaldehyde, Linalool, Coumarin, Alpha-Iso-Methyllonone, Limonene, Cinnamal, Citral, Eugenol, Geraniol
EAN kodas: 1400000000229
Pagrindas: Vanduo
Galiojimo laikas: 1-2 metai
Prekės ženklas: EXPERIENCE gamintojo prekės

PheroMen Eu De Toilet 15 ml Atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės