Pearl Pheromones Eau de Parfum 14 ml

Rekomendacijos: 1
14.49 su PVM

Apie prekę

Pearl Pheromones Eau de Parfum 14 ml - parfumuotas vanduo moterims, išskirtinis ir jausmingas kvapas, įkvėptas natūralaus feromonų poveikio. Šiame unikaliame parfumerijos vandenyje yra subalansuotas išskirtinių ingredientų derinys, pasižymintis tokiu pat viliojančiu poveikiu kaip ir feromonai. Jausmingas kvapas sužadina vyrų norus bei pabrėžia seksualinį potraukį.

Pearl Pheromones Eau de Parfum parfumuotas tualetinis vanduo moterims neparduodamas asmenims iki 18 metų. Pateikdami šio produkto užsakymą, jūs patvirtinate, kad esate 18 metų ar vyresnis. Šis daiktas turi būti naudojamas atsakingai ir tinkamai.

Tualetinis vanduo ar parfumuotas vanduo? Tualetiniame vandenyje yra 5–9% kvepalų aliejaus, o parfumuotame vandenyje - 8–14 proc. Parfumuotas vanduo turi stipresnį ir ilgiau išliekantį kvapą, bet yra brangesnis už tualetinį vandenį.

Charakteristikos

SertifikataiCE
Prekės ženklasPearl Pheromones
Tūris14 ml
SudėtisAlcohol Denat, Aqua, Parfum, Limonene, Benzyl, Alpha-Isomethyl Ionone, Butyl Phenyl,,, Hydroxyc Itron Ellal – Cour, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Coumarin, Limonene, Cinnamal, Citral, Benzyl Alcohol, Eugenol.
PagrindasVanduo
Galiojimo laikas1-2 metai
Manufacturer