V-Activ Man Pure Power caps

Rekomendacijos: 42
19.99 su PVM

Apie prekę

V-Activ Man Pure Power maisto papildas vyrams. Visi žino, kaip svarbu yra sugebėjimas pasiekti visišką pilną erekciją. Tačiau nuolatinis skubėjimas, stresas, darbas, kartais ir amžius dažnai neleidžia mėgautis pilnaverčiu lytiniu gyvenimu. Dažnai tai sukelia kompleksus vyrams, kurie jaučiasi neatlaikę iššūkio, taip pat gali turėti įtakos moterų, manančių, kad jos nebėra patrauklios savo partneriui, gerovei. Šioje situacijoje naudokite patikrintą priemonę, kuri padės visiškai išspręsti jūsų problemą.

V-ACTIV FOR MEN - populiarus vyriškas papildas erekcijai, bei puikiai vyro savijautai užtikrinti. Šie vitaminai vyrams gali veiksmingai skatinti erekciją ir pailginti lytinį aktą. Jis yra visiškai saugus, pagamintas iš natūralių ingredientų. Norėdami gauti geriausius rezultatus, išgerkite vieną kapsulę valandą prieš lytinį aktą.

Nevartokite kartu su alkoholiu ar kofeinu!

V-Activ Man maisto papildo vyrams sudėtis:
avižų ekstraktas, želatina, sojų aliejus, drėgmę išlaikančios medžiagos: glicerinas; Džiovintas guaranos ekstraktas, džiovintas piperino ekstraktas, emulsiklis: glicerolio monostearatas, emulsiklis: sojų lecitinas, dažikliai: E 171, E 151.

1-oje „ V-Activ Man Pure power “ kapsulėje yra:

Guaranos miltelių ekstraktas, 50 mg, **
Kofeino 1 mg, **

Maisto papildo V-Activ Man Pure power vartojimas:
Gerti ne daugiau kaip po 1 kapsulę per dieną, vieną valandą prieš lytinį aktą. Kapsulę reikia nuryti ir užgerti pilna stikline vandens. Šį maisto papildą galima vartoti kas dieną, bet ne ilgiau kaip 20 dienų. Prieš pradėdami vartoti produktą, pasitarkite su savo gydytoju arba vaistininku. Nevartokite produkto, jeigu esate alergiški bet kuriai iš sudedamųjų dalių.

Maisto papildas vyrams yra skirtas tik suaugusiems. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Šis maisto papildas negali būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu yra įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Maisto papildą laikyti tik sausoje patalpoje. Laikymo sąlygos: temperatūra 10 iki 25 °C. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Šio produkto sudėtyje nėra laktozės, cukraus ar glitimo.

Grynasis kiekis: 12,20 g (20 kapsulių)

Gamintojas: HOT Productions & Vetriebs GmbH Wagrainer Str. 35. Austria

Charakteristikos

Prekės ženklasHOT Productions & Vertriebs GmbH Austria
SudėtisOatoil Extract, Soybean Oil, Humectants: Glycerine; Dried Guarana Extract, Dried Piperine Extract, Emulsifier: Glycerile Monostearate, Emulsifier: Soy Lecithin
Galiojimo laikas1-2 metai
Manufacturer