Penis & Erect 90 kaps.

Penis & Erect 90 kaps. kaina:

€ 35,92

Penis + Erect 90 kaps. - sustiprinkit savo erekciją ir padidinkite apimtis. Dvigubas poveikis vienoje kapsulėje. Penis + Erect maisto papildas vyrams garantuos stangresnę bei ilgesnę erekciją ir padidins jūsų "draugužio" apimtis. Atrinktų ingredientų derinys užtikrina geresnę kraujo tėkmę į vyro lytinius porganus ir erekcinio audinio išplėtimą. Šis papildas taipogi padeda sureguliuoti reikiamą vyriško hormono Testosterono lygį jūsų kraujyje. Šios tabletės vyrams yra absoliučiai saugus, ne gydytojo rekomenduotas būdas suteikti vyrui pasitikėjimo ir ištvermės. Vos po 2-3 savaičių jūs ir jūsų partnerė būsite nustebinti matomais reultatais. Ingredientai - visi augaliniai ir natūralūs, nenaudojami jokie cheminiai elementai.

100% žolelių - 100% natūralus. Natūralių ingredientų, įskaitant vitaminus, mineralus ir baltymus, mišinys, kuris sustiprins jūsų seksualinį gyvenimą.

Penis Erect maisto papildo sudėtis:

  • Kalcis (kaip kalcio karbonatas),
  • L-argininas, Sibiro ženšenis (eleutherococcus senticosus).
  • Muira Puama (Ptychopetalum Olacoides).
  • Pjūklas Palmetto (Serenoa Repens).
  • Tribulus Terrestris (Burra Gokhru).
  • Raguotas ožkos piktžolė (Epimedium Sagittum)
  • Celiuliozė.
  • Korskarmeliozės natris.
  • Magnio stereatas.
  • Silicio dioksidas.

Kas gali naudoti šį papildą vyrams?

Bet kuris suaugęs vyras, nuo 18 metų.

Ar tai saugu?

Taip, paprasčiausiai todėl, kad šis pappildas yra pagamintas 100% iš žolelių ir augalų ir jame nėra jokių cheminių medžiagų, o tik natūralūs komponentai. Be abejo, kaip ir kitus vitaminus, Penis + Erect vitaminus reikia vartoti atsargiai, ypač jeigu kenčiate nuo didelio kraujo spaudimo.

Ar tikrai veiksmingas?

Pavartoje „Penis & Erect“ papildą vieną ar dvi savaites, pastebėsite tvirtesnę ir ištvermingesnę erekciją. Poveikio iškarto nejusite, nes tai nėra cheminis vaistas ir neturi minėtų produktų šalutinio poveikio, todėl būtent jis ir yra ypatingas.

Vartojimas:

Išgerkite 2 kapsules iš karto dienos eigoje užgeriant pilna stikline vandens, arba po 1 kapsulę 3 kartus dienoje (Pusryčiai - priešpiečiai ir pietūs). Neviršykite rekomenduojamos dozės.

Specifikacija


Sudėtis: Calcium, L-Arginine, Siberian ginseng(eleutherococcus senticosus). Muira Puama (Ptychopetalum Olacoides). Saw Palmetto (Serenoa Repens). Tribulus Terrestris (Burra Gokhru). Horny Goat Weed, Cellulose. Corscarmellose Sodium. Magnesium Stereate. Silica.
Prekės ženklas: Cobeco Pharma gamintojo prekės
Galiojimo laikas: 1-2 metai
EAN kodas: 8718546540233

Penis & Erect 90 kaps. Atsiliepimai ir įvertinimai


Aistė
2023-12-01 13:49

Agnė
2023-10-27 03:18

Ingrida
2023-09-16 00:13

Inga
2023-05-31 02:27

Linas
2022-09-22 02:38

Kazys
2022-08-24 23:57

Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės