Titan Gel Gold erekcijai gerinti

Titan Gel Gold kaina:

€ 27,96

Titan Gel Gold - vyrams sukurtas gelis, kuris skatina vyriškų organų kraujagyslių plėtimasi bei giluminių audinių augimą. Reguleriai vartojant šį kremą padidėja vyro varpos apimtis. Dėl geresnių rezultatų gamintojas nurodo, kad gretimai šio kremo naudojimui būtina naudoti pratimus/masažus, mechaninius prietaisus skirtus varpos didinimui. Prietaisus galite įsigyti mūsų el. parduotuvėje kuriuos rasite tam skirtose prekių kategorijose. Tik reguliarus naudojimas duos apčiuopemų rezultatų. 

Titan Gel Gold naudojimas

yra skirtas naudoti vieną kartą per dieną, kiekvieną dieną, ypač prieš lytinį aktą. Itrinama varpa bei sėklidės. Kadangi veikliosios medžiagos įtrinamos tiesiai į odą, o ne nuryjamos tablečių pavidalu, tadėl poveikis yra maksimalus.

Titan Gel Gold“ sudėtyje yra tik natūralūs ingredientai, išgauti iš įvairiausių augalų sėklų ir žolelių.

Titan Gel Gold ingredientų sąrašas:

• ciklopentasiloksanas
• Dimetikonas
• Glicerilo lauratas
• Mentolis
• PEG / PPG-18/18 dimetikonas
• Fenoksietanolis
• „Poloxamer 184“
• Propilenglikolis
• Natrio hialuronatas
• Natrio hidroksidas
• Natrio poliakrilatas
• Braškių ekstraktas
• Sukcino rūgštis
• Trejybė-6
• Verbenos žiedų / lapų ekstraktas
• Vanduo

Kai jau kremas yra įtrintas ir jis absorbuojamas, jis išplečia vyro varpos kaverninius audinius ir venas. Dėl to padidėja lytinių organų dydis. Tai veikia trimis pagrindiniais etapais. Pirma, produkto sudėtyje yra penkių rūšių eteriniai aliejai, jie padidina varpos odos elastingumą, o tai leidžia lengviau augti ir plėstis. Antra, produkto sudėtyje yra aktyvaus pektino ir amino rūgščių, kurios padeda padidinti varpą. Pektinas skatina skysčių bei kraujo pritekėjimą bei užlaikymą į varpos kaverninį kūną, o amino rūgštys plečia kraujagysles. Taip skatinamas varpos augimas, o jūsų erekcija taps standesnė, tvirtesnė bei išliks ilgesnį laiko tarpą. Galiausiai gelije yra keturi skirtingi mineralai, kurie yra gyvybiškai svarbūs vyrų sveikatai. Šie mineralai yra cinkas, natris, geležis ir kalcis. 

Cinkas - mineralinis cinkas yra neįtikėtinai svarbus sveikam kūnui, nes jis atsakingas už daugiau nei šimto biologinių procesų, padedančių palaikyti sveiką kūną. Cinkas ypač svarbus vyrams, ypač vyresnio amžiaus vyrams, nes jis padeda palaikyti kraujyje vyriškų hormonų reikiamą lygį. Metams bėgant vyriško hormono (testosterono) lygis mažeja. Taipogi šis mineralas padeda išlaikyti spermą aktyvią ir judrią. Natris - dar vienas svarbus mineralas, nes jis padeda sureguliuoti organizme laikomo skysčio kiekį. Kūnui reikia natrio, kad smegenys ir raumenys galėtų tinkamai dirbti. Reguliuojamas natrio kiekis taip pat gali pagerinti erekcijos dydį bei kokybę. Geležis - pagrindinis geležies tikslas yra padėti transportuoti deguonį į visas kūno dalis, todėl turėtų būti akivaizdu, kodėl tai taip svarbu didinant varpos dydį. Gingko Biloba išgaunamas iš medžio, kurio gimtoji vieta yra Kinija. Jis naudojamas kraujotakos gerinimo tikslais.

Visos šios sudėtinės kremo dalys priveda prie to, kad jūsų lytinė funkcija veiktų be sutrikimų. 

Originalus produktas pagamintas Rusijoje o importuojamas iš Anglijos.(Neapsigaukite, nes dauguma pardavėjų prekiauja klastotėmis iš Kinijos bei Turkijos).

Specifikacija


Tūris: 50 ml
Prekės ženklas: EXPERIENCE gamintojo prekės
Sudėtis: Cyclopentasiloxane, imethicone, Glyceryl, laurate, Menthol, PEG / PPG-18/18 Dimethicone, Phenoxyethanol, Poloxamer 184, Propylene glycol, Sodium hyaluronate, Sodium hydroxide, Sodium polyacrylate, Succinic acid, Trideceth-6, Verbena flowers/leaf extract,
EAN kodas: 4630017971114

Titan Gel Gold erekcijai gerinti Atsiliepimai ir įvertinimai


Kazys
2024-02-09 18:42

Tautvydas
2024-01-28 22:52

Paslaptis
2024-01-10 23:20

Daiva
2023-10-12 19:46

Aurelija
2023-10-01 01:57

Paulius
2023-09-03 19:49

Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės