Lovexx Performance

Lovexx Performance kaina:

€ 27,99
Išparduota

Lovexx Performance maisto papildas vyrams kuriems svarbus aktyvus seksualinis gyvenimas. Kruopščiai parinkti natūralūs didelių dozių ingredientai prisideda prie normalaus testosterono lygio jūsų kraujyje, o tai sustiprina jūsų libido (lytinio akto troškimą), bei visokeriopai pagerina jūsų seksualinę savijautą. Be to, LOVEXX taip pat skatina vaisingumą, todėl jis taip pat gali būti vartojamas, jei planuojate turėti vaikų. Išskirtinis aukščiausios kokybės produktas, pagamintas Vokietijoje pagal aukščiausius saugos standartus.

„LOVEXX“ yra skirtas 18 metų ir vyresniems vyrams, norintiems suteikti seksualiniam gyvenimui ypatingą įspūdį. Ypač rekomenduojamas vyrams, kurie patiria didelę įtampa darbe ar dažnai patiria stresą namuose. Jei jaučiatės pavargęs ar išsekęs jog nebeturite jėgų turėti lytinių santykių, ar dingęs noras mylėtis. Visa tai žlugdo vyrus, tad į pagalbą rekomenduojame pasitelkti Lovexx maisto papildą vyrams. Tad su šiuo papildu natūrali erekcijos disfunkcija nebeturėtų kelti jums bėdų.

Kada naudojamas LOVEXX?
Potencijos problemos gali turėti įtakos įvairaus amžiaus vyrams. Gaila, nes juk nesinori apsieiti be svarbiausio pasaulyje malonumo. Norėdami šiek tiek padėti savo šiai silpnybei, siūlome natūralų vaistą LOVEXX sprendžiant erekcijos sutrikimus. Daugelis vyrų nerimauja dėl seksualinių stipriklių ar generinių vaistų, kuriuos sudaro tik cheminiai komponentai, tad prieš pradedant vartoti stiprius cheminius vaistus vienareikšmiškai siūlome išbandyti LOVEXX maisto papildą vyrams. Pavyzdžiui naudojant vaistus, kurie pagaminti iš cheminių ingredientų, dažnai vyrai skundžiasi svaigstančia galva arba padidėjes kraujo spaudimas. Su šiuo Lovexx Performance maisto papildu tokių simtomų nejausite, nes jis yra pagamintas tik iš natūralių augalinių ingredientų.

Veikimas: poveikis juntamas jau po 5-10 minučių išgėrus kapsulę. Padidėjas kraujo srautas į varpos erekcinį audinį sukelia stipresnę erekciją. Ji tampa tvirtesnė bei išlieka ilgesnį laiko tarpą.

Specifikacija


Sudėtis: Tribulus Terrestris (250 mg), Cordyceps (250 mg), Zinc (10 mg), Selenium (55 mcg)
Prekės ženklas: EXPERIENCE gamintojo prekės
Galiojimo laikas: 1-2 metai

Lovexx Performance Atsiliepimai ir įvertinimai


Indrė
2024-02-18 23:41

Kęstutis
2024-01-31 00:26

Kristina
2024-01-29 04:54

Vita
2023-09-11 15:24

Aida
2023-09-01 07:24

Agnė
2023-07-20 00:21

Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės