Pjur Analyse Me Comfort Water Anal Glide 30/ 100/ 250 mlPjur Analyse Me Water Anal Glide 30 ml - specialiai sukurtas lubrikantas, intymiam analiniam seksui. Šis lubrikantas yra vandens pagrindo, todėl jis yra labai minkštas, švelnus ir saugus naudoti net jautriai oda. Jo unikali formulė yra sukurta taip, kad padėtų sumažinti trintį ir padidintu patirtą malonumą intymaus kontakto metu.

Šis lubrikantas turi ilgalaikį tepimo efektą, kuris padeda sumažinti diskomfortą ir padidina patogumą intymaus akto metu. Jis taip pat yra labai slidus ir lengvai tepasi, todėl užtikrina sklandų ir jautrų kontaktą be trukdžių.

Pjur Analyse Me Water Anal Glide yra bekvapis ir neturi riebios tekstūros, todėl jis yra labai malonus ir patogus naudoti. Jo formulė yra sudaryta iš aukštos kokybės ingredientų, todėl Jūs galite būti tikri dėl saugumo ir patogumo naudojant šį lubrikantą.

Šis lubrikantas yra 30 ml talpoje, todėl jis yra labai patogus naudoti keliaujant. Jūs galite būti tikri, kad naudodamiesi "Pjur Analyse Me Water Anal Glide" lubrikantu, patirsite didelį malonumą ir saugumą intymaus akto metu.

Specifikacija


Kvapas: Bekvapis
Tūris: 30/ 100/ 250 ml
Sudėtis: Aqua, Glycerin, Sodium Hyaluronate (Hyaluronan), , Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol, Citric Acid.
Pagrindas: Vanduo
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Prekės ženklas: PJUR gamintojo prekės

Pjur Analyse Me Comfort Water Anal Glide 30 ml lubrikantasAtsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės