We-Vibe Chorus

Rekomendacijos: 8
189.00 su PVM

Apie prekę

We-Vibe Chorus Couples Vibrator - atnaujinta, geriausiai parduodamo „We-Vibe Sync“ nuotoliniu valdymu valdomo intymaus žaisliuko (vibratoriaus) versija. Šis vibratorius buvo sukurtas tam, kad galima būtų naudoti šį žaiusliuką abejiems partneriams besimylint. Malonius pojūčius pajus ne tik moteris, bet ir vyras. We Vibe Chorus porų vibratorius stimuliuoja moters klitorių ir G tašką. Vyro varpa taip pat jaučia šio intymaus žaisliuko vibraciją, ir papildomai yra spaudžiamas žaislas link moters G taško, kad jūsų partnerė jaustųų didesnį malonumą. We-Vibe nuolatos galvoja apie sėkmingą porų vibratoriaus tobulinimą, kas padeda suteikti naujus, dar nepatirtus pojūčius.

Visų laikų intuityviausias „We-Vibe®“ poroms skirtas vibratorius - su reguliuojamu pritaikymu, prisilietimu valdomais valdikliais ir laisvų rankų vibracija, kuri pakelia jūų intymų gyvenimą į visiškai naują lygį. Nuotolis reguliuojamas valtymo pultelis leis nustayti įvairiausias vibravimo funkcijas bei stiprumą pagal jūsų nuotaiką.

„We-Connect ™“ programa leidžia žaisti kartu, net kai jūs esate skirtingose pasaulio vietose. Tereikia atsisiųsti nemokamą „We-Connect“ programą, kad galėtumėte reguliuoti savo partnerės viduje esantį žaisliuką.

We Vibe Chorus yra 100% atsparus vandeniui, todėl juo galite mėgautis net vandenyje. Pagamintas iš žmogaus kūnui saugaus silikono, be ftalatų ir BPA ir pagaminta nenaudojant latekso. Pagaminta iš šilko švelnumo lygaus silikono, kuris yra minkštas ir švelnus jūsų kūnui.

Prabangiai atrodančioje vibratoriaus dėžutėje rasite:

  • We-Vibe Chorus vibratorių poroms;
  • Nuotolinio valdymo pultelį;
  • Stovą – diskretišką krovimo bei saugojimo dėžutę;
  • USB prisijungimo/įkrovimo laidą;
  • We Vibe lubrikanto mėginėlį;
  • Vibratoriaus naudojimosi instrukciją.

Charakteristikos

SertifikataiCE
Prekės ženklasWe-Vibe
Manufacturer