Real Feel Deluxe

Rekomendacijos: 8
42.99 su PVM

Apie prekę

Real Feel Deluxe prabangus bei labai realistiškas vibratorius su sėklidėmis. Pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, kad prisilietus jaustumetės lyg jis tikras. Užmerkite akis ir lėtai įkiškite į vidų. Jus nustebins jo minkštumas, kuris švelniai pamalonins ju. Jums patiks jo lankstumas iškart prisitaikant prie makšties anatomijos. 

Vibratorius Real Feel deluxe ne tik malonus liesti, bet ir turi gerą kūno temperatūrą, dar labiau sustiprindamas nepaprastai realų pojūtį. Jis pagamintas iš silikono, todėl yra visiškai saugus ir jo sudėtyje nėra ftalatų.

  • 21 cm ilgio (įsiskverbimo ilgis 13 cm)
  • 5,6 cm skersmens.

Patikimai išsikišusios realistiškos venos ir pilnos sėklidės padidina stimuliaciją pakeliui į išskirtinį orgazmą. Vibratorius Real Feel Deluxe aprūpintas patogiu ypač stipriu siurbtuku, kuris jį laikys vietoje. Šis vibratorius jums pasiūlys silpnesnius, bet efektyvesnius virpesius, kurie bus jaučiami per visą vibratoriaus ilgį, o ypatingai jo gale, nes jis geriausiai pasieks stebuklingąjį tašką G, kad galėtų jį aistringai glostyti iki energijos (baterijų ar jūsų) išeikvojimo. Vibraciją lengva valdyti, tiesiog sukant vibratoriaus, į kurį įdėtos baterijos, dugną. Vibratorius yra 100% atsparus vandeniui - vonia, dušas ar karšta vonia jūsų abiejų laukia! 

  • Išmatavimai: bendras ilgis 21 cm, ištraukiamas ilgis 13 cm, skersmuo 5,6 cm
  • Spalva: smėlio spalvos
  • Medžiaga (be ftalatų): TPR (termoplastinė guma), ABS (plastikas), PVC
  • Baterija: 2x AA (neįskaičiuota)
  • Gamintojas: Pipedream (JAV)

Charakteristikos

Ilgis22 cm
Pagaminta išTPR (sleeve), ABS Plastic (vibe), PVC (suction cup)
SertifikataiCE
Prekės ženklasPipedream (USA)
Manufacturer