Real Feel Deluxe No. 6

Real Feel Deluxe No. 6 kaina:

€ 40,70

Pipedream Real Feel Deluxe No. 6 - prabangus bei labai realistiškas vibratorius - dildo su sėklidėmis. Pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, kad prisilietus jaustumetės lyg jis tikras. Užmerkite akis ir lėtai įkiškite į vidų. Jus nustebins jo minkštumas, kuris švelniai pamalonins jus. Jums patiks jo lankstumas iškart prisitaikant prie makšties anatomijos. 

Vibruojantis dildo Real Feel Deluxe ne tik malonus liesti, bet ir turi gerą kūno temperatūrą, dar labiau sustiprindamas nepaprastai realų pojūtį. Jis pagamintas iš aukštos kokybės Fanta Flesh TPR medžiagos, todėl yra visiškai saugus ir jo sudėtyje nėra ftalatų.

Patikimai išsikišusios realistiškos venos ir pilnos sėklidės padidina stimuliaciją pakeliui į išskirtinį orgazmą. Vibratorius Real Feel Deluxe aprūpintas patogiu ypač stipriu siurbtuku, kuris jį laikys vietoje. Šis vibratorius jums pasiūlys silpnesnius, bet efektyvesnius virpesius, kurie bus jaučiami per visą vibratoriaus ilgį, o ypatingai jo gale, nes jis geriausiai pasieks stebuklingąjį tašką G, kad galėtų jį aistringai glostyti iki energijos (baterijų ar jūsų) išeikvojimo. Vibraciją lengva valdyti, tiesiog sukant vibratoriaus, į kurį įdėtos baterijos, dugną. Dildo Real Feel Deluxe No 6 yra 100% atsparus vandeniui - vonia, dušas ar karšta vonia jūsų abiejų laukia! 

  • Išmatavimai: bendras ilgis 22 cm, isiskverbiamas ilgis 17,8 cm, skersmuo 4,8 cm
  • Spalva: smėlio spalvos
  • Medžiaga (be ftalatų): Fanta Flesh TPR (termoplastinė guma), ABS (plastikas), PVC
  • Baterija: 2x AA (neįskaičiuota)
  • Gamintojas: Pipedream (JAV)

Specifikacija


Ilgis: 22 cm
Skersmuo: 4,8 cm
Prekės ženklas: Pipedream gamintojo prekės
Pagaminta iš: TPR (sleeve), ABS Plastic (vibe), PVC (suction cup)
Sertifikatai: CE
EAN kodas: 603912340761

Real Feel Deluxe No. 6 Atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės