Durex Intense Little Devill

Rekomendacijos: 2
7.99 su PVM

Apie prekę

Durex Intense Little Devil yra aukščiausios kokybės bei šmaikščios formos vibruojantis varpos žiedas. Unikaliai sukurtas, kad paskatintų ir padidintų abiejų partnerių malonumą. Pavadintas "velniuku" nes jo forma panaši į įsivaizduojamo velnio atvaizdą. Jo vibruojantys ragai buvo sukurti siekiant pasiekti neįtikėtiną klitorio stimuliavimą jai ir ilgiau išlaikyti erekcija jam.

Durex Intense Little Devil intymus žaisliukas yra puikus papildymas jūsų kolekcijai arba puikus pirmasis pirkimas, jei tai yra pirmas kartas naudojant sekso žaislą. Taigi, jei norite išbandyti naujus produktus ar atsibodo monotonija, o gal norite pasijusti šiek tiek neklaužada - tai šis vibruojantis varpos žiedas kaip tik jums. Pasitikėkite savimi bei pasinerkite į malonumo ir pojūčių pasaulį, kuris neabejotinai sukels dar daugiau jaudulio ir praskaidrins jūsų lytinį gyvenimą. Durex vibruojančius žiedus naudokite kartu su mūsų „Durex“ lubrikantais arba geliais.

  • Šis žiedas „Durex Intense Little Devil“ yra mažas ir diskretiškas, todėl gali būti lengvai supakuotas kelionei arba laikomas jūsų miegamojo stalčiuje.
  • Baterija veikia iki 30 minučių. Baterija integruota į žaisliuko vidų.

Charakteristikos

Pagaminta išsilikona
SertifikataiCE
Prekės ženklasDurex
Manufacturer Reckitt Benckiser