SKYN Excite Orgasmic gel

SKYN Excite Orgasmic gel kaina:

€ 9,99

SKYN Excite Orgasmic gel for woman - specialiai moterims sukurtas stimuliuojantis orgazminis gelis, padėsiantis greičiau pasiekti orgazmą. Malonumų viršūnė bus pasiekta greičiau, o jausmas bus intensyvesnis bei stipresnis. Ar gali būti geriau? Ant piršto galiuko išspauskite vieną „SKYN® Excite“ gelio dozatoriaus kiekį, tada švelniai masažuokite intymius bei jautrius taškus. Tepkite pagal poreikį. Šis orgazminis gelis yra saugus naudoti kartu su visų tipų prezervatyvais. Paįvairinkite savo intymius žaidimus su šiuo puikiu SKYN Excite Orgasmic geliu.

Ingridientai: Išgrynintas vanduo; Propilenglikolis; Hidroksietilceluliozė; L'argininas; Citrinos rūgštis; Mentolis; Metilparabenas.

Šis produktas nėra kontracepcija ir jo sudėtyje nėra spermicido. Suvartoti per 3 mėnesius po atidarymo. Visada perskaitykite etiketę. Naudokite tik taip, kaip nurodyta.

Specifikacija


Sertifikatai: CE
Tūris: 15 ml
Sudėtis: Purified Water, Propylene Glycol, Hydroxyethylcellulose, L-Arginine, Citric Acid, Menthol, Methylparaben.
EAN kodas: 3532281666004
Pagrindas: Vanduo
Galiojimo laikas: 1-2 metai
Prekės ženklas: SKYN gamintojo prekės

SKYN Excite Orgasmic gel Atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės