Shunga Hold Me Tight Vagina Tightening Gel

Shunga Hold Me Tight Vagina Tightening Gel kaina:

€ 29,79

Shunga Hold Me Tight Vagina Tightening Gel  - pagamintas iš natūralių ingredientų, turi sutraukiančių savybių, šis gelis skirtas moterims, norinčioms sustangrinti makšties raumenis, taip suteikiant tiek sau tiek ir partneriui daugiau malonumo sueities metu. Shunga Hold Me Tight Vagina Tightening gelis taip pat padeda išvengti makšties bakterijų ir grybelių infekcijos, pašalinti nemalonų kvapą ir atkurti makštiesnaturalią drėgmę. Dažniausiai moterys šį gelį naudoja po gimdimo, kai yra sunku pasiekti orgazmą. Po gimdimo ar dėl kitų priežasčių, moterys kartais nebegali susijaudinti taip,  kaip ankščiau ir dėl to praranda daug malonių pojūčių. Shunga Hold Me Tight Vagina Tightening Gel gelis padės išspręsti šiuos nemalonumus sustangrindamas bei sutraukdamas vaginos raumenis. Turėtumėte tiek jūs, tiek ir jūsų partneris jausti daugiau artumo bei trinties.

Užpilkite nedidelę Shunga Hold Me Tight gelio dozę ant pirštų galiukų ir sukamaisiais judesiais švelniai įmasažuokite ant makšties vidinių sienelių. Poveikis jau bus juntamas po maždaug 15 minučių.

Shunga Hold Me Tight Vagina Tightening Gel sudėtis (INCI): Vanduo / Eau (Aqua), Glicerinas / Glicerinas *, Propanediolis (kukurūzai / Maїs) *, HEC, Alchemille ekstraktas (Herba Alchemillae), Islandijos samanų ekstraktas (Lichen Islandicus), Alum. 

Specifikacija


Sertifikatai: CE
Tūris: 30 ml
Sudėtis: Vesi (Aqua), Glütseriin *, Propandiool (mais), HEC, Alkemiiliekstrakt (Herba Alchemillao), Islandi samblaekstrakt (Lichen Islandicus), Alum sertifitseeritud mahe.
EAN kodas: 697309074001
Pagrindas: Vanduo
Galiojimo laikas: 1-2 metai
Prekės ženklas: Shunga gamintojo prekės

Shunga Hold Me Tight Vagina Tightening Gel Atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės