Shunga Hold Me Tight Vagina Tightening Gel

Rekomendacijos: 15
29.99 su PVM

Apie prekę

Shunga Hold Me Tight Vagina Tightening Gel  - pagamintas iš natūralių ingredientų, turi sutraukiančių savybių, šis gelis skirtas moterims, norinčioms sustangrinti makšties raumenis, taip suteikiant tiek sau tiek ir partneriui daugiau malonumo sueities metu. Shunga Hold Me Tight Vagina Tightening gelis taip pat padeda išvengti makšties bakterijų ir grybelių infekcijos, pašalinti nemalonų kvapą ir atkurti makštiesnaturalią drėgmę. Dažniausiai moterys šį gelį naudoja po gimdimo, kai yra sunku pasiekti orgazmą. Po gimdimo ar dėl kitų priežasčių, moterys kartais nebegali susijaudinti taip,  kaip ankščiau ir dėl to praranda daug malonių pojūčių. Shunga Hold Me Tight Vagina Tightening Gel gelis padės išspręsti šiuos nemalonumus sustangrindamas bei sutraukdamas vaginos raumenis. Turėtumėte tiek jūs, tiek ir jūsų partneris jausti daugiau artumo bei trinties.

Užpilkite nedidelę Shunga Hold Me Tight gelio dozę ant pirštų galiukų ir sukamaisiais judesiais švelniai įmasažuokite ant makšties vidinių sienelių. Poveikis jau bus juntamas po maždaug 15 minučių.

Shunga Hold Me Tight Vagina Tightening Gel sudėtis (INCI): Vanduo / Eau (Aqua), Glicerinas / Glicerinas *, Propanediolis (kukurūzai / Maїs) *, HEC, Alchemille ekstraktas (Herba Alchemillae), Islandijos samanų ekstraktas (Lichen Islandicus), Alum. 

Charakteristikos

SertifikataiCE
Prekės ženklasShunga Erotic Art. Canada
Tūris30 ml
SudėtisVesi (Aqua), Glütseriin *, Propandiool (mais), HEC, Alkemiiliekstrakt (Herba Alchemillao), Islandi samblaekstrakt (Lichen Islandicus), Alum sertifitseeritud mahe.
PagrindasVanduo
Galiojimo laikas1-2 metai
Manufacturer SHUNGA Erotic Art