Shunga Dragon Sensitive creme

Shunga Dragon Sensitive creme kaina:

€ 27,96

Shunga Dragon Sensitive creme - stimuliuojantis kremas poroms. Ugnies ir ledo pojūčio efektas, stimuliuos ir kaitins Jūsų meilės žaidimus. Išskirtinė formulė, pagamintas iš natūralių ekstraktų ir žolelių, gali padėti vyrams atskleisti savo jėgą ir energiją. Shunga Dragon Sensitive creme kremas sustiprins jos malonumą, o tai padės pakelti ją į daugybę intensyvių orgazmų. Kadangi visi yra unikalūs, kremas suteikia pojūčių, kurie kiekvienam gali labai skirtis.

Nerekomenduojama nėščioms moterims ir žmonėms, kenčiantiems nuo lytinių organų pūslelinės.

  • Suteikia šildantį ir šaldantį efektą
  • Pagaminta iš natūralių ekstraktų ir žolelių
  • Poveikis: 30–45 minučių 

„Shunga Dragon Sensitive creme“ sudedamosios dalys: vanduo, glicerinas, hidrintas poliizobutenas, etilenas, propilenas, stireno kopolimeras, butilenas, etilenas, stireno kopolimeras, propilenglikolis, dygminų aliejus, Carthamus Tinctorius aliejus, Polyquaternium-7, kaprilas, kaprio trigliceridas, riebalų sėklos. „Menthamenköl“, „Prunusla Dul“, avokadų aliejus, aromatas, aromatas, dekaglicerolio dekaoleatas, hidroksietilceliuliozė, akrilatai, C10-30-alkilakrilato kryžminis polimeras, dekaglicerolio oleatas, L-argininas, karbomeras, patentuotas ekstrakto mišinys maca, virškinamojo ekstrakto mišinio maka, , vitaminas E, tokoferilo alkoholis, vanilo alkoholio eteris.

Specifikacija


Sertifikatai: CE
Tūris: 60 ml
EAN kodas: 697309052207
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Prekės ženklas: Shunga gamintojo prekės

Shunga Dragon Sensitive creme Atsiliepimai ir įvertinimai


Akvilė
2023-10-17 04:47

Kęstutis
2020-11-21 02:05

Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės