Viamax Delay 60 capsules

Viamax Delay 60 capsules kaina:

€ 38,99

Viamax Delay 60 capsules - maisto papildas vyrams turintiems problemų su priešlaikine ejakuliacija. Poveikis juntamas jau po 5-7 dienų vartojimo. Padeda kontroliuoti sėklos išsiveržimą ir pratesti lytinį aktą. Daugelis vyrų susiduria su per greitu sėklos išsiveržimu, o tai sukelia nemalonių situacijų lytiniame gyvenime. vartojant maisto papildą Viamax Delay užmiršite "greitukus" ir susigrąžinsite pasitikėjimą, kas begalo svarbu kiekvienam vyrui.

Sudėtyje Viamax Delay yra gerai subalansuotas mišinys, dėl kurio intymių santykių metu blokuojamas sėklos išsiveržimas.  Dėl šios priežasties jūsų intymūs santykiai tęsis ilgiau nei įprastai. Reguliariai naudojant šį maisto papildą vyrams, jūsų organizme kaupiasi sudėtyje esančios medžiagos ko pasekoje gerėja rezultatai. Atsikratykite priešlaikinės ejakuliacijos problemų su Viamax Delay kapsulėmis.

Pakuotėje rasite 60 vnt. Viamax Delay kapsulių, kurias reikia išgerti dienos eigoje. Išgerti po dvi kapsules vieną kartą dienoje užgeriant pilna stikline vandens.

Specifikacija


Sudėtis: Under Leaf Pearl 400 mg, Common Curculigo Rhizome 200 mg, Desertliving Cistanche 100 mg, Chinese Rubber Tree 100 mg. Other ingredients: E171, Rice Flour, Silicon Dioxide, Bovine Gelatin, Glycerin.
Prekės ženklas: DELAY gamintojo prekės
Galiojimo laikas: 1-2 metai
EAN kodas: 4742902010768

Viamax Delay 60 capsules Atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės