ID Frutopia Banana 100 ml

ID Frutopia Banana 100 ml kaina:

€ 12,95

ID Frutopia Banana 100 ml - lubrikantas bananų skonio ir kvapo, sukurtas siekiant pagerinti Jūsų intymias akimirkas. Šis lubrikantas suteikia natūralų ir saldų bananų skonį, kuris suteiks Jūsų intymioms akimirkoms ypatingo ir malonaus aromato pojūtį.

Šis lubrikantas yra pagamintas iš aukštos kokybės ingredientų, kurie yra saugūs naudoti ir nekenkia odai ar gleivinėms. Jo vandens pagrindas užtikrina ilgalaikį drėkinimą, suteikiant Jums patogumą ir malonumą.

"ID Frutopia Banana" lubrikantas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori praturtinti savo intymias akimirkas vaisiaus skoniu ir kvapu. Be to, šis lubrikantas gali būti derinamas su latekso prezervatyvais, todėl galite jaustis saugūs. Su "ID Frutopia Banana" lubrikantu Jūsų intymios akimirkos taps dar saldesnės ir malonesnės.

Pagrindinės ID Frutopia Banana savybės:

  • Bananų skonis ir kvapas
  • Tinkamas su latekso prezervatyvais
  • Be dažiklių ir be cukraus
  • Tūris: 100 ml

Specifikacija


Kvapas: Bananų
Tūris: 100 ml
Prekės ženklas: ID gamintojo prekės
Pagrindas: Vanduo
Galiojimo laikas: 1-2 metai
EAN kodas: 761236900303

ID Frutopia Banana 100 ml Atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės