Svakom Robin

Svakom Robin kaina:

€ 53,95

Svakom Robin - stilingas masturbatorius, sukuriantis nepaprastą malonumo patirtį vyrams. Šis įspūdingas sekso žaislas puikiai derina naujausias technologijas su išskirtiniu dizainu, leisdamas jums patirti įkvepiančias akimirkas.

Pagrindinės savybės:

  1. Inovatyvus dizainas: Svakom Robin masturbatorius sužavi savo elegantišku ir moderniu dizainu. Jo išskirtinumas matomas iš karto – kompaktiškas korpusas su minkštu apvaliu angos įėjimu atlieka ne tik funkcionalią, bet ir estetinę funkciją.
  2. Aukštos kokybės medžiagos: Pagamintas iš TPE, ABS medžiagų, šis masturbatorius yra itin saugus ir malonus liesti. Sekso žaisliukas švelnus, šiltas ir prisitaikantis prie kūno temperatūros, suteikiant jums natūralų pojūtį.

  3. Intensyvios 5 vibracijos: Svakom Robin masturbatorius pasižymi įvairių intensyvumo lygių vibracijomis, kurios sukuria įspūdingą stimuliacijos efektą. Įvairios vibracijos tekstūroje suteikia galingus ir visaverčius pojūčius.

  4. Diskretiškas ir lengvas naudojimas: Jo dizainas leidžia jums paslėpti šį žaislą be jokių rūpesčių. Intuityvus valdymas leis jums lengvai pasirinkti pageidaujamą vibracijos intensyvumą.

  5. Ilgalaikis naudojimas: Įkraunamas akumuliatorius suteikia ilgą žaidimo laiką be poreikio nuolat keisti baterijas. Tai leis jums visiškai mėgautis žaislo suteikiamu malonumu be pertraukų.

Specifikacija


Pagaminta iš: TPE, ABS
Spalva: Balta
EAN kodas: 6959633156094
Baterija: Integruota - įkraunama USB kabeliu
Prekės ženklas: EXPERIENCE gamintojo prekės

Svakom Robin Atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės