Shunga Body Painting Chocolate

Rekomendacijos: 0
15.99 su PVM

Apie prekę

Shunga Body Painting Chocolate tapyba ant kūno, erotinio meno kūno dažymas šokoladu. Tyrinėkite savo meilę, sujunkite suaugusiųjų žaidimą su romantika. Naudokite šiuos afrodiziakinius valgomus kūno dažus, norėdami rašyti meilės eilėraščius, piešti širdis, gėles ir atskleisti savo meninę pusę. Pakuotėje rasite šokoladinių dažų talpą kartu su specialiu teptuku, kad galėtumėte piešti piešinius, žodžius ar paveikslėlius naudodami jautrią partnerio odą kaip drobę. Shunga Body Painting Chocolate yra puikaus šokolado skonio, kas leis ne tik nuvalyti bet ir nulaižyti. Šie dažai yra lengvai nuplaunami muilu ir vandeniu. Tai valgomieji kūno dažai kurių sudėtį sudaro: cukrus, vanduo, kakava, citrinų rūgštis, druska, kalio sorbatas, vanilė.

Pakelkite intymumą į kitą lygį ir pasinerkite į meilės ekstazę, naudodami „Afrodisiac Chocolate Edible“ kūno dažus, kurie preliudiją daro aistringesnę. Šie „Shunga“ malonumo didinimo kūno dažai su šokolado skoniu, supakuoti į gražų apvalų buteliuką, leidžia jums užrašyti jausmingus užrašus ant savo mylimojo kūno.

Charakteristikos

Galiojimo laikas1-2 metai
SertifikataiCE
Prekės ženklasSHUNGA
SudėtisSUCROSE, AQUA, THEOBROMA CACAO Powder, SODIUM CITRATE, SODIUM CHLORIDE, CARAMEL, AROMA, POTASSIUM SORBATE, CITRIC ACID
Tūris100 ml
PagrindasVanduo
GamintojasEau Zone Ltee Kanada
Manufacturer SHUNGA Erotic Art