Maca Men And Women 60 kaps. maisto papildas

Maca Men And Women 60 kaps. kaina:

€ 16,89

Maca Men And Women 60 kaps. - tai maisto papildas, kuris skirtas ne tik vyrų, bet ir moterų seksualinei traukai ir energijos lygiui padidinti. Šis maisto papildas yra sukurtas naudojant tik aukštos kokybės ingredientus, siekiant gerinti seksualinę sveikatą ir gerovę tiek vyrų, tiek moterų.

Maca Men And Women yra natūralus maisto papildas, pagamintas iš Maca šaknų, augančių Peru Andų kalnuose. Šios šaknys ilgą laiką yra žinomos dėl savo galingų savybių kaip natūralus afrodiziakas ir energijos šaltinis, taip pat ir vaisingumo skatintojas.

Šis maisto papildas yra puikus pasirinkimas norint pagerinti seksualinį potraukį, vaisingumą, didinti energijos lygį ir gerinti bendrą gerovę tiek vyrams, tiek moterims. Vartojant šį produktą, galite atgaivinti savo seksualinį gyvenimą ir suteikti sau reikalingo energijos šaltinio.

Vartojimas: gerti po 2 kapsules per dieną, užgeriant didelę stiklinę vandens.

Pagrindinės Maca Men And Women savybės:

  • Skatina lytinį potraukį
  • Gerina bendrą savijautą
  • Padeda menopauzės metu
  • Gerina vaisingumą
  • Skirta vyrams ir moterims

Specifikacija


Galiojimo laikas: 2-5 metai
EAN kodas: 3760221491809
Parduodama:: dėžutėse po 60 vnt

Maca Men And Women 60 kaps. maisto papildas Atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės