Onyx Men Pheromone Eau De Toilette 14 ml

Rekomendacijos: 4
15.99 su PVM

Apie prekę

Onyx Men Pheromone Eau De Toilette 14 ml - vyriškas parfumuotas vanduo, išskirtinis ir jausmingas kvapas, įkvėptas natūralaus feromonų poveikio. Šiame unikaliame parfumerijos vandenyje yra subalansuotas išskirtinių ingredientų derinys, pasižymintis tokiu pat viliojančiu poveikiu kaip ir feromonai. Jausmingas kvapas sužadina moterų norus bei pabrėžia seksualinį potraukį.

Onyx Men Pheromone Eau De Toilette parfumuotas tualetinis vanduo vyrams neparduodamas asmenims iki 18 metų. Pateikdami šio produkto užsakymą, jūs patvirtinate, kad esate 18 metų ar vyresnis. Šis daiktas turi būti naudojamas atsakingai ir tinkamai.

Tualetinis vanduo ar parfumuotas vanduo? Tualetiniame vandenyje yra 5–9% kvepalų aliejaus, o parfumuotame vandenyje - 8–14 proc. Parfumuotas vanduo turi stipresnį ir ilgiau išliekantį kvapą, bet yra brangesnis už tualetinį vandenį.

Onyx vyriškų feromoninių kvepalų ingridientai: Alcohol Denat, Aqua, Parfum, Butyl Phenyl – Cour Methyl Propional, Limonene, Hydroxyc Itron Ellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Eugenol, Benzyl Cinnamate,, cinnamon Amyl, alcohol, citronellol, Citral, Linalool, Geraniol, Benzyl Alcohol,, oak and tree moss extract, Cinnamal time. 

Charakteristikos

SertifikataiCE
Prekės ženklasOnyx
Tūris14 ml
PagrindasVanduo
Galiojimo laikas1-2 metai
Manufacturer